9. júla 2015

Prihlásení účastníci 2018

Beh hrebeňom Volovských vrchov
Dĺžka trate: 33 km, Kumulované prevýšenie: +1400 m

Meno: Priezvisko: Ročník: Krajina: Klub / Tím: Bydlisko: Platba:
1. Jozef Ostrihoň 1976   SVK gemerunners lubeník Áno
2. Vladimir Vojtek 1981   SVK www.BERRYVE.sk Sarisska Trstena Áno
3. Marcel Hermelyi 1984   SVK Gočovo – Gemerunners Rožňava Áno
4. Radoslav Pekár 1979   SVK Eurokofis Drienica
5. Peter Remiáš 1977   SVK Active life Košice Áno
6. Eva Marková 1975   SVK BK steel Košice Družstevná pri Hornáde Áno
7. Michal Biskup 1992   SVK Energia Svit Spišský Štiavnik
8. Marek Klus 1976   SVK Vitalcity Košice Áno
9. Martin Szallay 1990   SVK Smolník Schaeffler Skalica Áno
10. Marian Kuzmiak 1964   SVK pro-body triatlon team Kosice Kosice Áno
11. Jan Malega 1985   SVK Kamikse Kosice Áno
12. Andrej Antal 1990   SVK BEKELE Kosice Áno
13. Peter Múdry 1975   SVK Košice Košice Áno
14. Lukáš Višňovský 1985   SVK Čergov Run Lipany Áno
15. Vojtech Špišák 1980   SVK Košice Košice Áno
16. Patrik Milata 1988   SVK Elite Team OCRA Slovakia Jablonov Nad Turňou Áno
17. Jozef Bakó 1970   SVK ZŠ Ing O. Kožucha, Spišská Nová Ves Spišská Nová Ves Áno
18. Pavol Orolin 1995   SVK Bežecký klub POPRAD/RaidLight SPISSKE BYSTRE
19. Eva Berníková 1959   SVK ŠKP Spišská Nová Ves Spišská Nová Ves Áno
20. Peter Stropkai 1985   SVK Košice Košice Áno
21. Gabriel Šlárko 1985   SVK Optimista Košice
22. Martin Lažo 1980   SVK vitalcity.sk Košice Áno
23. Atila Pleša 1975   SVK PlešaSport Košice Áno
24. Peter Kuchčák 1981   SVK Wolfr predators Košice Áno
25. Silvester Pastucha 1974   SVK Vítkovce
26. Jozef Sabol 1988   SVK Fričkovce Fričkovce Áno
27. Jozef Müller 1974   SVK BehamSrdcom.sk SVIT Áno
28. Vladimír Čeklovský 1981   SVK ŠK Komenium Michalovce Michalovce Áno
29. Matúš Gič 1976   SVK Alpensport Košice
30. Mária Kubová 1969   SVK Adamšport Ružomberok Ružomberok
31. Martin Perháč 1985   SVK Košice Košice Áno
32. Tibor Spišák 1974   SVK Košice Košice Áno
33. Ján Matúš 1987   SVK Košice Košice Áno
34. Peter Lukáč 1956   SVK Košice Košice Áno
35. Adam Ulman 1981   SVK Rožňava Áno
36. Jakub Herstek 1992   SVK Bartosovce Bartosovce Áno
37. Dušan Tokarčík 1972   SVK MŠK Kežmarok Kežmarok Áno
38. Stanislav Dupľák 1990   SVK Fričkovce Fričkovce Áno
39. Dušan Goliaš 1974   SVK Jaklovce Jaklovce Áno
40. Henrieta Pulenová 1988   SVK Gemerunners Rožňava Áno
41. Norbert Bukovič 1970   SVK NIKA WRC Rožňava Rožňava
42. Vladimír Sikorai 1983   SVK ŠK Comenium Michalovce Lastomír Áno
43. Daniel Korl 1980   SVK D&K Team Košice Áno
44. Matúš Marcin 1986   SVK Behnaboso.sk Kosice Áno
45. Lukáš Lipták 1985   SVK Bežci VK Košice Áno
46. Alena Farkasova 1984   SVK AC Michalovce Michalovce
47. Robert Cirner 1974   SVK Slov.klub 1 prieskumný prapor Kosice Áno
48. Adrian Dringus 1987   SVK Sinn Consulting Kosice Áno
49. Martin Zahorjan 1983   SVK nemam Košice Áno
50. Martin Minaroviech 1973   SVK Svetielko nádeje Banská Bystrica Áno
51. Patrik Valek 1994   SVK BK BehamSrdcom.sk/Vysoké Tatry Štôla Áno
52. Marián Závecký 1980   SVK SC Road Runners Veľký Šariš
53. Marek Hriňa 1999   SVK 3NT Trinity Bratislava Ružomberok
54. Marka Šebejová 1986   SVK Prešov Prešov Áno
55. Attila Jakab 1992   SVK ProRun Moldava Moldava nad Bodvou Áno
56. Marek Hubcej 1986   SVK Hrube rury Presov Áno
57. Imrich Mihok 1954   SVK o5 BK Furča – Košice Bidovce
58. Jozef Lörinc 1982   SVK o5 BK Furča – Košice Košice
59. Peter Alexovič 1982   SVK dubova 81 Vysny Orlík
60. Ivana Szaboova 1987   SVK ESC Kosice Kosice Áno
61. Róbert Kiráľ 1983   SVK Kassaboys Olympic Team Košice Áno
62. Tomáš Kolesár 1981   SVK Sady nad Torysou Sady nad Torysou Áno
63. Peter Gontkovič 1991   SVK Poprad Poprad Áno
64. Filip Márton 1992   SVK Košice Košice – Krásna Áno
65. Lukas Makara 1984   SVK Kassaboys Olympic Team Kosice
66. Jozef Sciranko 1961   SVK all4Run Košice Košice Áno
67. Lubomir Redaj 1986   SVK Pro-body triatlon team Košice Košice Áno
68. Richard Štraus 1983   SVK Košice Košice Áno
69. Richard Dečo 1988   SVK innogy Košice Áno
70. Viktor Matók 1988   HUN HEGYALJA 2050 SE Ónod
71. Jerome Hortelano 1980   FRA MF54 FRANCUSKY TIM KOSICE Áno
72. Tibor Rétlaki 1978   HUN Tibos SC Miskolc Áno
73. Florent SCHWARTZMANN 1978   SVK Kosice Kosice Áno
74. Marián Zimmermann 1985   SVK Pro-body triatlon team Kluknava Áno
75. Mikola Gábor 1978   HUN Hegyalja 2050 SE Miskolc
76. Dominik Gavlas 1982   POL Polscy Horolezcy Cieszyn
77. Marián Oráč 1975   SVK Rehabilitacia Orac / Ultra BoB B. Bystrica Áno
78. Vlado Frický 1981   SVK DIFFERENT Bardejov Áno
79. Iveta Urbanová 1986   SVK MojsMoju Kosice Áno
80. Dana Nemethova 1986   SVK MojsMoju Kosice Áno
81. Marián Oravec 1981   SVK Vychodňarky a Tatranec Poprad Áno
82. Peter Kováč 1986   SVK Klub orientačného behu ATU Košice Košice Áno
83. Paskal Milata 1993   SVK Team OCRA Slovakia Jablonov nad Turňou Áno
84. Peter Butkay 1993   SVK Ele-pele & RiVi Košice Áno
85. Radovan Lukáč 1973   SVK pro – body triatlon team Košice Košice Áno
86. Rastislav Tajblik 1978   SVK TJB Beniakovce Áno
87. Maroš Tyrpák 1987   SVK MojSMoju Košice Áno
88. Peter Šreiner 1979   SVK Veruzeajhej Kosice Áno
89. Jana Slámová 1972   SVK Klub orientačného behu ATU Košice Kysak Áno
90. Lenka Ondrášová 1980   SVK Furt v pohybe Žilina Áno
91. Radoslav Reštei 1973   SVK Košice Áno
92. Tomáš Krajňák 1973   SVK FURT V POHYBE Spišská Nová Ves Áno
93. Peter Ferko 1995   SVK Vranov nad Topľou Vranov nad Topľou Áno
94. Radka Hnatová 1995   SVK Vranov nad Topľou Prešov Áno
95. Tomáš Vereb 1974   SVK vitalcity Košice
96. Július Smolár 1946   SVK MK Tatran Sp.Nová Ves Spišská Nová Ves Áno
97. Martin Bálint 1986   SVK BehamSrdcom.sk Poprad Áno
98. Vanda Jenejova 1992   SVK Nová Baňa Bratislava Áno
99. Peter Blažek 1994   SVK Horoklub Hriňová Detvianska Huta Áno
100. Pavol Krajňák 1969   SVK FURT V POHYBE Spišská Nová Ves Áno
101. Tomáš Višňovský 1987   SVK ČERGOV RUN Lipany Áno
102. Matej Orság 1987   SVK All4Run Košice Košice Áno
103. Jozef Zoričák 1968   SVK NIS 2019 Vysoké Tatry
104. Jan Novák 1976   SVK MTB Mlynky Smolnik
105. Jana Gombalová 1991   SVK KTŠ UMB BB Hriňová Áno
106. Tomáš Kališka 1988   SVK Obec Rimavské Brezovo Rimavské Brezovo Áno
107. Csaba Németh 1968   HUN Elesel-e Se. Miskolc
108. Lukáš Koprivý 1992   SVK Nižná Slaná Ultra trail Nižná Slaná Áno
109. Radim Hráček 1975   CZE Utekaj RO Rousínov
110. Martin Darvaši 2000   SVK Tvoj oco SNV Spišská Nová Ves Áno
111. Vlado Jambrich 1987   SVK Horska chata pod Kralovou holou Šumiac
112. Tóth Alex 1985   HUN Hegyalja 2050 Szerencs
113. Radoslav Jendrejčák 1974   SVK Kežmarok Kežmarok Áno
114. Helena Spišáková 1970   SVK SRTG Krompachy Krompachy Áno
115. SÁNDOR FAZEKAS 1963   HUN MISKOLC MISKOLC
116. ATTILA KISS 1966   HUN MISKOLC MISKOLC
117. Ondrej Fedor 1969   SVK 3MR Prešov
118. ROMAN BAK 1986   SVK VRANOV NAD TOPLOU VRANOV NAD TOPLOU Áno
119. Oskar Gres Vala 1977   SVK All4Run Košice Košice Áno
120. Július Vilk 1976   SVK ProRun Moldava Moldava nad Bodvou Áno
121. Jakub Vošček 1994   SVK Poprad Poprad Áno
122. Samuel Sciranka 1999   SVK Hermanovce nad Topľou Hermanovce nad Topľou Áno
123. Erik Fabian 1979   SVK RunningTeamZV Zvolen Áno
124. Mária Nerádová 1988   SVK M.R.C.I.N.A. Stará Turá Áno
125. Martin Strba 1983   SVK M.R.C.I.N.A. Klastor pod Znievom Áno
126. Andrea Hudáková 2018   SVK Active life Košice Košice Áno
127. Martin Blaščák 1990   SVK CTK Čergov 25 Jakovany Áno
128. Daniel Sýkora 1988   SVK ACTIVE LIFE Košice Áno
129. Ondrej Evin 1976   SVK evinteam.sk Mokroluh
130. Bogár János 2018   HUN FANCSAL FANCSAL
131. Štefan Lipták 1989   SVK Gemerský Sad Košice Áno
132. Lukáš Joščák 1984   SVK HK Rozlomity Košice Áno
133. Marcel Jaroš 1979   SVK BK SPARTAK MEDZEV Medzev Áno
134. Jan Stehlik 1985   SVK Detva Detva
135. Peter Pavlik 1976   SVK Košice Krásna Košice Krásna
136. Daniel Mráz 1976   SVK 8 s.r.o. Košice Áno
137. Slavomír Gašpar 1988   SVK ACTIVE LIFE Košice Áno
138. Martin Lindák 1994   SVK Športservis BA Rožňava
139. Martin Vošček 1992   SVK Poprad Poprad Áno
140. Jozef Hudák 1956   SVK SOPKA Seňa Seňa Áno
141. Jaroslav Pavlov 1964   SVK AC Michalovce Hatalov Áno
142. Tomáš Bačo 1984   SVK ČergovRun Prešov Áno
143. Štefan Nitkulinec 1989   SVK Active life Košice Áno
144. Matúš Koprivňák 1994   SVK Spartan Patriot Team Slovakia Tovarné Áno
145. Ladislav Farkaš 1984   SVK ESET Košice Áno
146. Peter Sidorják 1974   SVK Krčová žila Bardejov Bardejov
147. Radoslav Mikloš 1983   SVK VSS Košice Košice Áno
148. Julián Tkáč 1971   SVK Michalovce Michalovce Áno
149. Jozef Žatko 1994   SVK TUKE Košice
150. Peter Čamaj 1985   SVK Častá Častá Áno
151. Alena Slaná 1974   SVK Svetielko Nádeje Banská Bystrica Áno
152. Ondrej Matta 1989   SVK Čierne nad Topľou Čierne nad Topľou
153. Filip Kušnír 1988   SVK Spartan Patriot Team Veľký Šariš Áno
154. Jan Pirosik 1978   SVK Spartan Patriot Team Slovakia Zilina Áno
155. Daniel Kraviansky 1994   SVK pro-body triatlon team Košice Košice Áno
156. Alexander Kovaľ 1978   SVK MTC Vyšná Šebastová Ľubotice Áno
157. Stanislav Kulich 1987   SVK Čadca Čadca Áno
158. Martin Holečko 1978   SVK TDM Krompachy Krompachy
159. Lucia Kocová 1979   SVK TDM Krompachy Krompachy
160. Miloš Javorský 1985   SVK Bežecký klub RTVS Stupava
161. Ivana Vašková 1980   SVK Active life Košice Áno
162. Peter Vaško 1979   SVK Active life Košice Áno
163. Jakub Haviarik 1996   SVK Extreme Obstacle Runners Slavošovce Áno
164. Richard Lacko 1980   SVK Košice Košice Áno
165. Peter Kulkovský 1990   SVK Tvrdošín Tvrdošín Áno
166. Jan Korl 1991   SVK ziaden Košice
167. Michal Lami 1986   SVK All4Run Košice Košice Áno
168. Bogár János 1964   HUN HEGYALJA2050 FANCSAL
169. Waldemar Grabiński 1973   POL Rogoziński Klub Biegacza Rogoźno Áno
170. Anna Niespodziana 1982   POL Rogoziński Klub Biegacza Rogoźno Áno
171. Michal Timko 1987   SVK Buchtičkári Kosice Áno
172. Štefan Klein 1994   SVK Traja králi Opatka
173. Ján Špak 1995   SVK Traja králi Košice
174. Peter Šuga 1991   SVK Traja králi Stará Ľubovňa
175. Eva Gajdošová 1975   SVK Triatlonovy klub Kosice Beniakovce Áno
176. Štefan Sumerling 1971   SVK Fitnessport Spišská Nová Ves
177. Marián Hurajt 1985   SVK AMKE Košice



Po stopách smolníckych baníkov
Dĺžka trate: 11 km, Kumulované prevýšenie: +470 m

Meno: Priezvisko: Ročník: Krajina: Klub / Tím: Bydlisko: Platba:
1. Katarína Majovská 1988   SVK Smolnícka Huta Smolnícka Huta Áno
2. Frederik Nemčik 2000   SVK Gelnica Gelnica
3. Ivan Demjanovič 1986   SVK Klan Demi Košice Áno
4. Miroslava Malachovská 1978   SVK Košice Košice Áno
5. Vladimir Imrich 1990   SVK FK OL Baník Smolník Smolnicka Huta Áno
6. Edita Vrbiaková 1978   SVK Autoservis ERIKA Košice Áno
7. Michaela Berníková 1978   SVK ŠK Ferčekovce, SNV Spišská Nová Ves Áno
8. Dasa Frivalská 1979   SVK Geodeticca runing team Kosice Áno
9. Jana Frivalska 1980   SVK Košice Košice Áno
10. Igor Šimo 1970   SVK SNV Spišská Nová Ves Áno
11. Zuzana Lengeňová 1979   SVK Active life Košice Sokoľ
12. Jana Plešová 1982   SVK PlešaSport Košice Áno
13. Adela Liptakova 1978   SVK Active life Kosice Kosice Áno
14. Vojtech Turoczy 1978   SVK active life Kosice kosice Áno
15. Igor Martinec 1980   SVK Sehos Plus s.r.o. Dunajska Luzna
16. Lenka Baronová 1978   SVK Spišská Nová Ves Spišská Nová Ves Áno
17. Jana Juhásová 1976   SVK Active life Družstevná pri Hornáde
18. Branko Pogány 1978   SVK Active Life Košice Áno
19. Martin Tomčík 1983   SVK Košice Áno
20. Boris Ferenc 1984   SVK Košice Košice
21. Vladimír Lenz 1985   SVK Prešov Prešov Áno
22. Jan Vojtek 1985   SVK Berryve.sk Presov Áno
23. Matúš Fábry 2001   SVK ZŠT10 Košice Košice
24. Janka Kurucová 1980   SVK Active life Košice Košice Áno
25. Vladimír Sliva 1983   SVK XT team Košice Áno
26. Rastislav Sliva 1984   SVK XT team Kysak Áno
27. Daniel Dzurňák 2001   SVK SP. Hrhov Spišský Hrhov Áno
28. Andrej Čarnoký 1984   SVK KLAS *A*N*K Košice
29. Ján Imrich 1993   SVK FK OL Baník Smolník Smolnícka Huta Áno
30. Marián Bigoš 1972   SVK Spišská Nová Ves Spišsská Nová Ves Áno
31. Hilda Dioszegiová 1963   SVK Šemša v pohybe Šemša Áno
32. Marek Koperdák 1977   SVK Spišská Nová Ves Spišská Nová Ves Áno
33. Lubomira Korl 1982   SVK D&K Team Košice Áno
34. Lucia Makovníková Lukáčová 1982   SVK HK Metropol Košice Košice Áno
35. Jozef Zuzik 1985   SVK Košice Košice
36. Klaudia Miklodová 1969   SVK Active life Košice Nižný Klátov
37. Mikuláš Lukáč 1982   SVK Vitalcity Košice Košice
38. Katka Banyaiova 1982   SVK WFM Kosice Áno
39. Eva Švajdlerová 1978   SVK Cemjata Prešov Áno
40. Peter Ligus 1962   SVK Cemjata Fintice Áno
41. Ľubomír Čorovčák 1962   SVK Cemjata Prešov Áno
42. Veronika Špirengová 1981   SVK SC Road Runners Prešov Áno
43. Erika Linkeschová 1967   SVK Active life Košice
44. Libor Semancik 2018   SVK Orientačný beh Kysak Kysak
45. Marianna Džuberová 1974   SVK Šemša v pohybe Šemša Áno
46. Jana Lackova 1987   SVK DaK Košice
47. Gabriel Dorák 1995   SVK Kamaráti a Šimon Košice Áno
48. Barbara Čolláková 1997   SVK Kamaráti a Šimon Gelnica Áno
49. Jana Oľhová 1975   SVK SRTG PREŠOV Prešov Áno
50. Ján Mesároš 1974   SVK Active life Kosice Áno
51. Juraj Talán 1986   SVK Sam sebe sam Košice Áno
52. Viktor Zelinsky 1983   SVK Moldava Moldava nad Bodvou Áno
53. Jan Krupas 1986   SVK Kosice Kosice Áno
54. Dávid Gore 1974   SVK Bujarí Bujaci Košice Áno
55. Michal Želizňák 1969   SVK Bujari Bujaci Košice Áno
56. Radoslav Majerník 1983   SVK Bujarí Bujaci Košice Áno
57. Richard Kalinsky 1989   SVK Rudnik Rudnik
58. Ľuboš Lacko 1982   SVK Active life Kosice Áno
59. Petronela Školníková 1979   SVK WFM Košice Košice Áno
60. Jozef Margetin 1979   SVK SPLO Prešov Košice Áno
61. Gabriela Kleinová 1973   SVK SC Road Runners Sabinov
62. Miroslav Budinský 1972   SVK Gelnica Áno
63. Pavol Ďorď 1985   SVK Gelnica Gelnica Áno
64. Stanislav Horváth 1977   SVK IPA ZVJS KOŠICE Košice Áno
65. Martin Pramuk 1980   SVK Bujari Bujaci Košice Áno
66. Ľubomír Školník 1980   SVK Košice Košice Áno
67. Ľubomír Krajňák 1963   SVK Odorín Odorín Áno
68. Stanislav Krajňák 1987   SVK Odorín Odorín Áno
69. Michal Popik 1984   SVK SRTG KOŠICE Košice Áno
70. Daniel Hudran 2001   SVK Spišská Nová Ves Áno
71. Bohuš Antoška 1996   SVK SomDobrodruh Košice Áno
72. Michal Dečo 1986   SVK innogy Košice Áno
73. Štefan Dečo 1954   SVK Sura TEAM Košice Áno
74. Pavol Kiss 1985   SVK Klub orientačného behu ATU Košice Košice Áno
75. Peter Gontkovič st. 1964   SVK Svit Svit Áno
76. Ľuboš Jaško 1991   SVK Buchtickari Košice Áno
77. Patrik Jaroš 1981   SVK Stožok Detva Áno
78. Filip Mužak 1988   SVK FM Košice Áno
79. Lucia Lukáčiková Gálová 1976   SVK Nitra Nitra Áno
80. Miroslav Baláž 1971   SVK Zemianske Kostolany Zemianske Kostolany Áno
81. Dominik Kriss 1990   SVK Gaboltov Gaboltov Áno
82. Zuzana Papalova 1993   SVK Z+M Košice Áno
83. Mária Hladova 1992   SVK Z+M Košice Áno
84. Zuzana Tereščáková 1989   SVK Buchtičkári Košice Áno
85. Lucia Šepeľáková 1985   SVK MARAS team Prešov
86. Pavol Lucky 1984   SVK Poprad Poprad Áno
87. Marian Rybar 1971   SVK BK Steel kosice Kosice
88. Martina Višňovská 1993   SVK ČERGOV RUN Lipany Áno
89. Igor Kriak 1973   SVK Gemerunners Mokrá Lúka Áno
90. Vierka Kederova 1973   SVK Spartan Training Group ROŽŇAVA Rožňava Áno
91. Marcel Uharček 1978   SVK Extreme obstacle runners Rožňava Áno
92. Ákos Eördögh 1991   HUN Szirmabesenyő
93. Bibiána Balintová 1977   SVK Košice Košice
94. Peter Balint 1975   SVK Košice Košice
95. Pavol Uličný 1976   SVK MARAS team Chminianska Nová Ves Áno
96. Réka Kecskés 1993   HUN Vaccsuszirunáj Szirmabesenyő
97. Stanislav Prokšej 1976   SVK SRTG Rožňava Štítnik
98. Dušan Sláma 1998   SVK Power of Orienteering Kysak Áno
99. Slavomíra Prokšejová 1978   SVK SRTG Rožňava Štítnik Áno
100. Daniel Tokarčík 2003   SVK MŠK Kežmarok Kežmarok Áno
101. Vlado Gajdos 1968   SVK Presov Presov Áno
102. Luca Németh 2002   HUN Nomád Terepfutó Suli Miskolc
103. Emília Sovičová 1982   SVK Bardejov Bardejov Áno
104. Jozef Veselský 1976   SVK Intransla Košice Áno
105. Pavol Babej 1990   SVK Bardejov Bardejov Áno
106. Ivana Frická 1988   SVK KE Šarišské Čierne Áno
107. Štefan Šajgal 1990   SVK Hk Ďumbier Brezno Áno
108. Sebastián Stettner 2000   SVK Tvoj oco SNV Spišská Nová Ves
109. Radko Sabol 1989   SVK Košice Košice Áno
110. Vladimír Hriczo 1986   SVK Bujari Bujaci Košice Áno
111. Ján Kvaka 1983   SVK Kysak Kysak Áno
112. Peter Palaščák 1993   SVK Mníšek nad Hnilcom Mníšek nad Hnilcom Áno
113. Pavol Palaščák 1995   SVK Mníšek nad Hnilcom Mníšek nad Hnilcom Áno
114. Lenka Bóryová 1987   SVK Reds Crew Trainings Kežmarok Áno
115. Denisa Martonova 1991   SVK SRTG Krompachy Krompachy Áno
116. Peter Baluch 1990   SVK SRTG Krompachy Krompachy Áno
117. Peter Gutt 1989   SVK Bardejov Bardejov Áno
118. Ivan Porada 1979   SVK Krompachy Krompachy
119. Maroš Demko 1985   SVK Šk Bodva Moldava nad Bodvou Áno
120. Katarína Kupcová 1992   SVK Čierny Balog Čierny Balog Áno
121. Dominika Černeková 1992   SVK Brezno Áno
122. Denis Gajdoš 1997   SVK Predajná Predajná Áno
123. Martin Kvačkaj 1992   SVK Jasenie Jasenie
124. Branislav Kromka 1990   SVK MŠK Kežmarok Kežmarok Áno
125. Veronika Hnatova 1990   SVK Active life Kosice Kosice
126. Radoslav Dlugoš 1976   SVK Obec Smolník Smolník Áno
127. Martina Molnárová 1990   SVK Active life Košice Áno
128. Katarína Sládečková 1981   SVK Nitra Nitra Áno
129. Tomáš Škopek 1990   SVK CNS Academy Bratislava Áno
130. Zuzana Zábojová 1970   SVK Active life Košice Košice – Krásna Áno
131. Ján Imling 1954   SVK BK Spartak Medzev Medzev Áno
132. Ludvig Herich 1997   SVK BK Spartak Medzev Medzev Áno
133. Roman Zaboj 1967   SVK Active life Kosice Áno
134. Jaroslav Švejkovský 1961   SVK Revúca Revúca Áno
135. Ondrej Želasko 1966   SVK TDM klub Krompachy Richnava Áno
136. Petronela Kyzeková 1989   SVK Egilette team Poltár Áno
137. Štefan Benedik 1960   SVK Medzev Medzev Áno
138. Jozef Forgáč 1984   SVK innogy Košice Áno
139. Imre Farmosi 1969   HUN Hegyalja 2050 Szerencs Áno
140. Norbert Bukovič 1970   SVK NIKA WRC Rožňava Rožňava Áno
141. Jozsef Losonczki 1964   HUN Iron Losi Nyíregyháza Áno
142. Miroslava Ďurišová 1985   SVK Active life Košice Áno
143. Varga Ildikó 2018   HUN Hegyalja 100 Fancsal
144. Eva Kianičková 1989   SVK M.R.C.I.N.A. Žilina Áno
145. Tereza Vargová 1974   SVK Nature decor Košice Košice Áno
146. Ladislav Bába 1976   SVK Jasov Jasov Áno
147. jozef sedlák 1966   SVK revúca revúca
148. Jana Benediková 1968   SVK RRTC Košice Košice Áno
149. Miroslav Benedik 1964   SVK RRTC Košice Košice Áno
150. Zuzana Šmelková 1967   SVK Jasov Jasov Áno
151. Martina Bányaiová 1981   SVK innogy Košice Áno
152. stanislav uhrin 1981   SVK Prešovskí amatere Presov
153. Roman Rus 1990   SVK Svetielko Nádeje Spišská Nova Ves Áno
154. Jozef Zuščák 1979   SVK Profis Košice Áno
155. Michal Závojna 1984   SVK Jasov Jasov Áno
156. Jana Závojnová 1959   SVK Jasov Jasov Áno
157. Gyula Horváth 1985   HUN MPK Runstream Tiszaújváros
158. Jozef Sojka 1972   SVK Špačince Špačince Áno
159. František Halečka 1965   SVK Hypsteria Fričkovce Áno
160. Daniela Hricová 1972   SVK Made in Kosice Kosice Áno
161. Pavol Vychovalý 1983   SVK ŠK KOMPAS Podolínec Áno
162. Marián Polaček 1973   SVK SRTG Krompachy Krompachy Áno
163. Marek Sulik 1983   SVK ESET Poprad Áno
164. Marian Michalina 1988   SVK 0 Čadca Áno
165. Paulina Rusnakova 1990   SVK ziadny Poproc Áno
166. Maria Rusnakova 1964   SVK ziadny Poproc Áno
167. Monika Erdelyi Kolarska 1970   SVK Maratonsky Košice Áno
168. Ing. Stanislav Jančík 1989   SVK CESTY KOSICE Košice Áno
169. Michaela Kováčová 1977   SVK Kežmarok Áno
170. Marián Novák 1982   SVK ESET Košice Áno
171. Tomas Hockicko 1978   SVK Kosice Kosice
172. Gabika Hockickova 1977   SVK Kosice Kosice
173. Ľubomír Kočik 1991   SVK Speed4dogs Prešov Áno
174. Damián Mock 1998   SVK ŠAKAL Kalša Kalša
175. Tomáš Kamas 1976   SVK TJ Tatran Spišská Nová Ves Spišská Nová Ves
176. Jozef Ambroz 1976   SVK Rožňava Rožňava Áno
177. Silvia EMODIOVÁ 1994   SVK Spartan Training Group Rožňava Rožňava Áno
178. Oto Kaleja 1976   SVK Ekosoft Košice Áno
179. Annamária Sallai 1993   HUN Perkupa Áno
180. Marek Kolarcik 1977   SVK Bekel Kosice Áno
181. Matej Pošefko 1999   SVK Prešov Prešov Áno
182. Martin Kozak 1988   SVK ESET Kosice Áno
183. Róbert Stramba 1973   SVK Ekosoft Košice Áno
184. Lenka Ploščicová 2000   SVK Žiadny Košice Áno
185. Ivana Šucová 1985   SVK Košice Áno
186. Iveta Širgelyová 1977   SVK Gemerunners Rožňava Áno
187. Erik Onofrej 1981   SVK O5 Bežecký klub Furča Košice Kosice
188. Sandor Harnocz 1959   HUN Miskolci Futoklub Miskolc,
189. Michal Stano 1968   SVK SGS Košice Áno
190. Beáta Hromnakova 1974   SVK Košice Košice Áno
191. Daniel Tabacko 1978   SVK BEKELE Košice Áno
192. Róbert Nemčík 1967   SVK Košice Košice
193. Robert Krehlik 1989   SVK Juverz Košice
194. Ivan Liptay 1972   SVK SRTG Nitra Nitra Áno