9. júla 2015

Prihlásení účastníci 2020

Beh hrebeňom Volovských vrchov
Dĺžka trate: 33 km, Kumulované prevýšenie: +1400 m

Meno: Priezvisko: Ročník: Krajina: Klub / Tím: Bydlisko: Platba:
1. Peter Sreiner 1979   SVK Veruzeajhej Kosice Áno
2. Stela Tudevdorj 1976   SVK Active Live Košice Áno
3. Zuzana Zábojová 1970   SVK Active life team Košice - Krásna Áno
4. Vladimir Vojtek 1981   SVK v3v.sk Šarišská Trstená Áno
5. Marka Šebejová 1986   SVK MTC Vyšná Šebastová Prešov Áno
6. jozef ostrihoň 1976   SVK gemerunners lubeník Áno
7. Petronela Školníková 1979   SVK Košice Košice - Staré Mesto Áno
8. Erik Kropuch 1971   SVK Prešov Prešov Áno
9. Ján Krištofory 1979   SVK Smolník Smolník Áno
10. Simona Čonková 1987   SVK MARAS team Pečovská Nová Ves Áno
11. Veronika Hnatová 1990   SVK Active life Košice Košice Áno
12. Peter Remiáš 1977   SVK Active life Kosice Áno
13. Henrieta Pulenova 1988   SVK Gemerunners Rožňava Áno
14. Dušan Goliaš 1974   SVK Jaklovce Jaklovce Áno
15. Radovan Strompf 1970   SVK Forfit club Mníšek nad Hnilcom Áno
16. Jozef Margetin 1979   SVK Kosice Košice Áno
17. Peter Paulik 1986   SVK MARAS team Prešov Áno
18. Katarina Vojacek 1976   SVK Active life Kosice Áno
19. Jozef Lörinc 1982   SVK o5 BK Furča - Košice Košice Áno
20. Imrich Mihok 1954   SVK o5 BK Furča - Košice Košice Áno
21. Michal Závojna 1984   SVK ProRun Moldava Jasov Áno
22. Jana Benediková 1968   SVK RRTC Košice Košice Áno
23. Miroslav Benedik 1964   SVK RRTC Košice Košice Áno
24. Martin Kozak 1988   SVK ESET Kosice Áno
25. Janka Závojnová 1959   SVK Maras Team jasov Áno
26. Zuzana Šmelková 1967   SVK ProRun Moldava nad Bodvou Jasov Áno
27. Miroslava Ďurišová 1985   SVK Active life Košice Košice Áno
28. Anka Vargova 1979   SVK Active life Kosice Áno
29. Jana Oľhová 1975   SVK Prešov Prešov Áno
30. Jan Novák 1976   SVK Stg Prešov Smolník Áno
31. Mária Renčková 1977   SVK STG Prešov Prešov Áno
32. Jozef Sciranko 1961   SVK all4Run Košice Košice Áno
33. Katarína Sulíková 1980   SVK Horalka Nový Smokovec Nový Smokovec Áno
34. Peter Zavacky 1970   SVK ... Vysoké Tatry Áno
35. Miroslava Malachovská 1978   SVK Košice Košice Áno
36. Daša Frivalská 1979   SVK Geodeticca runing team Košice Áno
37. Tomáš Labanc 1986   SVK - Košice Áno
38. Marko Pavlík 1992   SVK KE Košice Áno
39. Róbert Kováč 1995   SVK Active life Košice Áno
40. Diana Karpjáková 1975   SVK MARAS team Prešov 1 Áno
41. Michal Lapsansky 1979   SVK Ethicon Presov Áno
42. Peter Šuga 1991   SVK Kráska a zviera Stará Ľubovňa -
43. Lucia Ševecová 1997   SVK Kráska a zviera Košice Áno
44. Jana Frivalska 1980   SVK Kosice Košice Áno
45. Tomáš Mačejný 1980   SVK Priatelia hôr a vôd Pezinok Áno
46. Vojtech Turóczy 1978   SVK Active live team, o.z Košice Košice Áno
47. Jozef Bakó 1970   SVK ZŠ Ing. O. Kožucha, Spišská Nová Ves Spišská Nová Ves Áno
48. Marek Klus 1976   SVK vitalcity. sk Košice Áno
49. Pavel Bašta 1984   SVK AK Slovan Levoča Levoča Áno
50. Lukas Dzurenda 1984   SVK Driapači z raja Spisska Nová Ves -
51. Lukas Dzurenda 1984   SVK Driapači z raja Spisska Nová Ves Áno
52. Mahuliena Krištanová 1972   SVK All4Run Vranov n/T Košice -
53. Silvester Pastucha 1974   SVK - Vítkovce Áno
54. Lucia Dančišinová 1981   SVK Slovak Ultra Trail Team/Čergovrun Prešov Áno
55. Zuzana Hanusova 1982   SVK Alica Kosice Áno
56. Dávid Gore 1974   SVK Bujarí Bujaci Košice Áno
57. Martin Bálint 1986   SVK Poprad - Áno
58. Marián Bigoš 1972   SVK SNV Spišská Nová Ves Áno
59. Mikuláš Lukáč 1982   SVK Ultra Trail Košice Košice Áno
60. Marek Koperdák 1977   SVK driapači z Raja Spišská Nová Ves Áno
61. Valéria Marko 1979   SVK KOB ATU Košice Košice Áno