14. septembra 2015

Výsledky – Beh hrebeňom Volovských vrchov 2015

Poradie: Kategória: Meno: Priezvisko: Rok: Klub / Tím: Bydlisko: Krajina: Čas:
1. M: 1. Július Kaľavský 1976 All4Run Margecany Košice   SVK 2:49:56
2. M: 2. Juraj Kendra 1986 KPZ Poprad Kravany   SVK 2:55:08
3. M: 3. Matej Orság 1987 ŠK Budimír Košice   SVK 3:05:22
4. M: 4. Vladimír Čeklovský 1981 Moravany Moravany   SVK 3:09:49
5. M: 5. Róbert Spišiak 1975 ALL4RUN Košice Košice   SVK 3:13:19
6. M: 6. Emil Mlynarčík 1960 Fox on the run Hôrka   SVK 3:15:58
7. M: 7. Stanislav Zeleňák 1983 ART Optika Košice Košice   SVK 3:18:30
8. M: 8. Daniel Vojtek 1981 Svidník Svidník   SVK 3:18:44
9. M: 9. János Bogár 1964 BOLDOGKŐ VÁRA Fancsal   HUN 3:22:33
10. M: 10. Kristián Bačík 1991 Strojár Suchá nad Parnou   SVK 3:23:26
11. M: 11. Peter Čižmár 1968 Košice   SVK 3:29:57
12. – 13. M: 12. – 13 Tomáš Vereb 1974 Košice Košice   SVK 3:32:01
12. – 13. M: 12. – 13 Michal Siráky 1983 Košice Košice   SVK 3:32:01
14. M: 14. Róbert Rybka 1992 Košice Košice   SVK 3:38:56
15. M: 15. Peter Múdry 1975 Košice Košice   SVK 3:40:21
16. M: 16. Július Vilk 1976 Šk Bodva Moldava Moldava nad Bodvou   SVK 3:41:23
17. M: 17. Silvester Pastucha 1974 Vítkovce   SVK 3:44:36
18. M: 18. Matúš Orlovský 1986 Košice Košice   SVK 3:48:39
19. M: 19. Martin Szallay 1990 Smolník Smolník   SVK 3:48:44
20. M: 20. Martin Móži 1982 Bratislava   SVK 3:50:56
21. W: 1. Marína Kissová 1988 Košice Košice   SVK 3:51:40
22. M: 21. Jozef Koniar 1963 BK PESA Kosice Košice   SVK 3:52:02
23. M: 22. Martin Lažo 1980 Košice Košice   SVK 3:53:39
24. M: 23. Peter Lakatoš 1986 Košice   SVK 3:57:21
25. M: 24. Peter Tobák 1985 behnaboso.sk Košice   SVK 3:57:32
26. M: 25. Róbert Boros 1982 ŠK BODVA Moldava Moldava nad Bodvou   SVK 3:59:47
27. M: 26. Marián Vlček 1968 BK Spartak Medzev Medzev   SVK 4:01:03
28. M: 27. Slavomír Uličný 1977 Ražňany Ražňany   SVK 4:01:43
29. M: 28. Peter Kováč 1986 www.runTV.eu Košice   SVK 4:01:52
30. M: 29. Miroslav Dubec 1982 Geosport.sk Brezno   SVK 4:02:32
31. M: 30. Gejza Vargaestok 1955 MBK Velké Kapusany Veľké Kapušany   SVK 4:03:10
32. W: 2. Andrea Repková 1976 O5 BK Furča-Košice Košice   SVK 4:04:25
33. M: 31. Vladislav Babjak 1981 Humenné Humenné   SVK 4:05:32
34. M: 32. Alfonz Sedlák 1992 Olcnava Olcnava   SVK 4:06:56
35. M: 33. Radoslav Gedeon 1976 BK Spartak Medezv Medzev   SVK 4:08:33
36.-37. M: 34.-35. Vojtech Pitron 1978 Maras team Prešov   SVK 4:09:51
36.-37. M: 34.-35. Ivo Babica 1979 Smolník Smolník   SVK 4:09:51
38. M: 36. Štefan Benedik 1960 BK spartak Medzev Medzev   SVK 4:16:07
39. M: 37. Tibor Spišak 1974 Košice Košice   SVK 4:16:16
40. W: 3. Maja Prokipčáková 1986 behnaboso.sk Baška   SVK 4:18:31
41. M: 38. Tomáš Bábela 1979 Košice Košice   SVK 4:18:58
42. W: 4. Ildikó Varga 1960 BOLDOGKŐ VÁRA FANCSAL   HUN 4:20:06
43. M: 39. Jozef Pavčík 1972 Villa Krejza Horný Smokovec   SVK 4:20:50
44. M: 40. Radovan Lukáč 1973 CK Peklisko Kosice Košice   SVK 4:21:03
45. M: 41. Ján Gargalovič 1983 Sabinov Sabinov   SVK 4:23:18
46. M: 42. Kristián Üveges 1982 MBK Velké Kapusany Veľké Kapušany   SVK 4:23:53
47. M: 43. Ján Pástor 1972 BK PESA Kosice Košice   SVK 4:25:50
48. M: 44. Marián Gargalovič 1980 Sabinov Sabinov   SVK 4:26:49
49. M: 45. Peter Bröstl 1962 Metropol KE Košice   SVK 4:27:08
50. M: 46. Matúš Marcin 1986 behnaboso.sk Košice   SVK 4:39:07
51. M: 47. Miroslav Uličný 1988 behnaboso.sk Košice   SVK 4:48:44
52. M: 48. Jakub Gáži 1988 Trnavské KLI   SVK 4:50:36
53. M: 49. Mikuláš Jurčišin 1958 Prepletaj nôžkami Bardejov Bardejov   SVK 5:08:04
54. W: 5. Žaneta Matulová 1975 Košice Košice   SVK 5:11:44
55. M: 50. Elo Kulík 1973 Košice Košice   SVK 5:15:07
56. M: 51. Lubomír Redaj 1986 Košice Košice   SVK DNF