13. novembra 2016

Výsledky – Beh hrebeňom Volovských vrchov 2016

Poradie: Kategória: Meno: Priezvisko: Rok: Klub / Tím: Bydlisko: Krajina: Čas:
1. M: 1. Július Kaľavský 1976 All4Run Margecany Košice   SVK 2:41:44
2. M: 2. Richard Zvolánek 1983 vitalcity.sk Košice   SVK 2:45:42
3. M: 3. Ákos Eördögh 1991 Hoka Team Hungary Szirmabesenyő   HUN 2:52:38
4. M: 4. Zdeno Longauer 1972 Krizna krizom krazom Staré Hory   SVK 2:56:44
5. M: 5. Pavol Orolin 1995 BK POPRAD Spišské Bystré   SVK 3:04:28
6. M: 6. Ján Stehlík 1992 Maratón klub Rajec Rajec   SVK 3:04:37
7. M: 7. milos popovic 1972 kosice-jazero Košice   SVK 3:04:48
8. M: 8. Patrik Milata 1988 Extreme Obstacle Runners Jablonov nad Turňou   SVK 3:04:58
9. M: 9. Matej Orság 1987 ŠK Budimír Košice   SVK 3:06:55
10. M: 10. Jakub Haviarik 1996 Extreme Obstacle Runners Rožňava   SVK 3:13:28
11. M: 11. Jakub Herstek 1992 Bartošovce Bartošovce   SVK 3:14:33
12. M: 12. Dano Vojtek 1981 Buclovany Košice   SVK 3:19:07
13. M: 13. Mário Šlosár 1985 MTC Vyšná Šebastová Prešov   SVK 3:19:26
14. M: 14. Jozef Sciranko 1961 All4Run Košice Košice   SVK 3:24:53
15. M: 15. Tomáš Vereb 1974 xxx Košice   SVK 3:26:14
16. M: 16. Vladimír Čeklovský 1981 Moravany Moravany   SVK 3:28:46
17. M: 17. Paskal Milata 1993 ŠK Jablonov nad Turňou Jablonov nad Turňou   SVK 3:29:18
18. W: 1. Tamara Tinta 1982 Bükki Műhely Miskolc   HUN 3:29:18
19. M: 18. Matúš Hajník 1989 Justeco Nezmrzliaci Humenné Vranov nad Topľou   SVK 3:31:05
20. M: 19. Kamil Puchír 1976 BK Spartak Medzev Medzev   SVK 3:35:56
21. M: 20. Štefan Lipták 1989 Gemerský Sad Gemerský Sad   SVK 3:38:37
22. W: 2. Marína Kissová 1988 irawyou Košice   SVK 3:40:28
23. M: 21. Matúš Orlovský 1986 Košice Košice   SVK 3:40:28
24. M: 22. Alexander Kovaľ 1978 MTC Vyšná Šebastová Ľubotice   SVK 3:45:18
25. M: 23. Martin Perháč 1985 Košice Košice   SVK 3:46:02
26. M: 24. Martin Szallay 1990 Andorinhas Smolník   SVK 3:46:14
27. M: 25. Branislav Klobošič 1973 BKSteel Košice Košice   SVK 3:46:30
28. M: 26. Peter Gontkovič 1991 Poprad Poprad   SVK 3:46:31
29. M: 27. Silvester Pastucha 1974 Košice Košice   SVK 3:48:03
30. M: 28. Vlado Frický 1981 DIFFERENT Bardejov   SVK 3:49:53
31. M: 29. Lubos Risa 1984 cyklomax poprad Poprad   SVK 3:51:31
32. W: 3. Andrea Grendová 1972 BikeSkiFuns Revúca   SVK 3:52:03
33. M: 30. Michal Fronc 1986 RunningteamZV Zvolen   SVK 3:52:53
34. W: 4. Alena Slaná 1974 OZ Svetielko nádeje Banská Bystrica   SVK 3:54:36
35. M: 31. Marián Michalčo 1983 Justeco Nezmrzliaci Humenné Humenné   SVK 3:58:24
36. M: 32. Ondrej Kekeňák 1976 Banská Bystrica Banská Bystrica   SVK 3:58:40
37. M: 33. Lukáš Joščák 1984 Rozlomity Košice   SVK 3:58:50
38. M: 34. Július Vilk 1976 ProRun Moldava Moldava nad Bodvou   SVK 3:59:17
39. M: 35. Tomáš Peterka 1985 EXTREME OBSTACLE RUNNERS Topoľčany   SVK 4:02:29
40. M: 36. Martin Telepun 1982 BK Steel Košice Košice   SVK 4:02:50
41. M: 37. PETER MÚDRY 1975 Košice Košice   SVK 4:03:00
42. M: 38. Adrian Dovala 1975 Drnava Drnava   SVK 4:04:13
43. M: 39. Oskar Greš Vala 1977 Vitalcity.sk Košice   SVK 4:05:07
44. M: 40. Slavomir Smorada 1976 Spánoklieči.sk Spišská Nová Ves   SVK 4:07:10
45. M: 41. Jan Korl 1991 ziaden Košice   SVK 4:08:42
46. W: 5. Denisa Šulcová 1976 Poprad Poprad   SVK 4:10:00
47. M: 42. Adam Rataj 1979 Kežmarok Kežmarok   SVK 4:12:40
48. M: 43. Vladislav Babjak 1981 Košice Košice   SVK 4:13:03
49. M: 44. Ivan Pompura 1964 Revuca Revúca   SVK 4:14:07
50. M: 45. jozef sedlák 1966 revúca Revúca   SVK 4:14:18
51. M: 46. Jozef Kimák 1969 klub bežcov Stropkov Stropkov   SVK 4:17:08
52. M: 47. Rudo Boczek 1975 GEODETICCA RUNNING TEAM Košice   SVK 4:23:45
53. M: 48. Andrej Mitro 1957 Košice Košice   SVK 4:25:10
54. M: 49. Róbert Boros 1982 BK Steel Košice Košice   SVK 4:25:33
55. W: 6. Andrea Repková 1976 O5 BK Furča Košice   SVK 4:26:20
56. M: 50. Ladislav Halász 1988 ProRun Moldava Moldava nad Bodvou   SVK 4:27:24
57. M: 51. Tibor Spišak 1974 Košice Košice   SVK 4:29:09
58. M: 52. Rastislav Tajblik 1978 TJB Beniakovce   SVK 4:29:23
59. M: 53. Miroslav Sabo 1984 Košice Košice   SVK 4:30:06
60. M: 54. Viktor Želinský 1983 ProRun Moldava Moldava nad Bodvou   SVK 4:30:15
61. W: 7. Lucia Dančišinová 1981 Prešov Prešov   SVK 4:30:37
62. M: 55. Vladimír Dančišin 1976 Prešov Prešov   SVK 4:30:37
63. M: 56. Tomi Bábela 1979 Košice Košice   SVK 4:31:10
64. M: 57. Bohuš Leysek 1970 Kežmarok Ľubica   SVK 4:32:20
65. M: 58. Jakub Vošček 1994 Poprad Poprad   SVK 4:34:35
66. M: 59. Miroslav Sabo 1966 BK Steel Košice Košice   SVK 4:35:12
67. W: 8. Maja Prokipčáková 1986 behnaboso.sk Baška   SVK 4:38:58
68. W: 9. Natália Miľanová 1987 RunningteamZV Zvolen   SVK 4:39:14
69. W: 10. Martina Giňovská 1985 ŠK pre Radosť Bardejov   SVK 4:45:01
70. M: 60. Rudolf Verba 1980 BK Steel Košice Košice   SVK 4:45:01
71. W: 11. Katarina Belicova 1969 Crazy WoMan Active Planet Banská Bystrica   SVK 4:46:33
72. M: 61. Daniel Korl 1980 Košice Košice   SVK 4:47:12
73. M: 62. Marian Rybar 1971 BK Steel Kosice Košice   SVK 4:49:45
74. M: 63. Miroslav Ilčín 1974 Košice Košice   SVK 4:49:52
75. W: 12. Dana Rovňáková 1987 Extreme obstacle runners Prešov   SVK 4:50:28
76. W: 13. Žaneta Matulová 1975 Košice Košice   SVK 4:50:53
77. M: 64. Martin Nakata 1977 Košice Košice   SVK DNF
78. M: 65. Zdenko Falat 1998 Košice Košice   SVK DNF
79. M: 66. Peter Remias 1977 Active life Košice   SVK DNF
80. M: 67. Marek Melich 1986 Detva Detva   SVK DNF