13. novembra 2017

Výsledky – Beh hrebeňom Volovských vrchov 2017

Poradie: Kategória: Meno: Priezvisko: Rok: Klub / Tím: Bydlisko: Krajina: Čas:
1. M: 1. Michal Lami 1986 All4Run Košice Košice   SVK 02:41:02
2. M: 2. Csaba Németh 1968 Miskolc   HUN 02:44:40
3. M: 3. Patrik Milata 1988 Elite Team OCRA Slovakia Jablonov Nad Turňou   SVK 02:52:47
4. M: 4. Paskal Milata 1993 OCRA Slovakia Jablonov nad Turňou   SVK 02:54:37
5. M: 5. Lukáš Koprivý 1992 UPJŠ Nižná Slaná   SVK 02:59:00
6. M: 6. Ján Stehlík 1985 Detva Detva   SVK 03:01:50
7. M: 7. Martin Bálint 1986 behamsrdcom.sk Poprad   SVK 03:01:51
8. M: 8. Ľubomír Redaj 1986 Pro-body triatlon team Košice Košice   SVK 03:02:22
9. M: 9. Peter Blažek 1994 HK Hriňová Detvianska Huta   SVK 03:08:04
10. M: 10. Dano Vojtek 1981 Buclovany trail forever Buclovany   SVK 03:09:50
11. M: 11. Zdenko Falat 1998 Justeco Košice   SVK 03:10:45
12. M: 12. Martin Holečko 2017 TDM Krompachy Krompachy   SVK 03:11:47
13. M: 13. Branislav Klobošič 1973 BKSteel Košice Košice   SVK 03:12:45
14. W: 1. Katarína Lamiová 1983 All4Run Košice Košice   SVK 03:13:52
15. M: 14. Tomáš Vereb 1974 vitalcity Košice   SVK 03:15:43
16. M: 15. Tomáš Kolesár 1981 Bez klubu Sady nad Torysou   SVK 03:18:43
17. W: 2. Lucia Dobrucká 1991 HK Direct Bytča Žilina   SVK 03:19:11
18. M: 16. Bogár János 1964 FORRÓ FANCSAL FANCSAL   HUN 03:25:58
19. M: 17. Alexander Kovaľ 1978 MTC Vyšná Šebastová Ľubotice   SVK 03:26:24
20. M: 18. Silvester Pastucha 1974 Vitkovce   SVK 03:27:10
21. M: 19. Vlado Frický 1981 DIFFERENT Bardejov   SVK 03:31:35
22. M: 20. Tamás Elek 1985 ProRun Moldava Moldava nad Bodvou   SVK 03:32:05
23. M: 21. Marián Lutter 1974 Prešov   SVK 03:32:36
24. M: 22. Štefan Polovka 62 Dargov Dargov   SVK 03:33:16
25. M: 23. Peter Múdry 1975 Košice Košice   SVK 03:33:25
26. M: 24. Michal Koncoš 1980 Brezno   SVK 03:33:37
27. W: 3. Zuzana Stanovčáková 1981 Vranov nad Topľou Vranov nad Topľou   SVK 03:34:05
28. M: 25. Peter Čižmár 1968 Košice Košice   SVK 03:37:55
29. M: 26. David Pozbai 1991 Funrun Szirmabesenyo   HUN 03:38:17
30. M: 27. Dušan Goliaš 1974 Jaklovce Jaklovce   SVK 03:40:00
31. W: 4. Alena Farkašová 1984 AC Michalovce Michalovce   SVK 03:40:54
32. M: 28. Maroš Hrinda 1991 Geodeticca Running Team Sečovce   SVK 03:40:56
33. M: 29. Peter Gontkovič 1991 Poprad Poprad   SVK 03:41:24
34. M: 30. Martin Perháč 1985 Košice   SVK 03:43:27
35. M: 31. Matúš Veselý 1972 Prešov Prešov   SVK 03:44:06
36. M: 32. Martin Lažo 1980 Vitalcity Košice   SVK 03:44:33
37. M: 33. Jozef Hudák 1956 SOPKA Seňa Seňa   SVK 03:46:12
38. M: 34. Roman Samko 1973 Košice Košice   SVK 03:48:32
39. M: 35. Adam Rataj 1979 Kežmarok Kežmarok   SVK 03:49:34
40. M: 36. Roman Rus 1990 Svetielko Nádeje Revúca   SVK 03:51:49
41. M: 37. Ivan Pompura 1964 Revúca Revúca   SVK 03:51:49
42. M: 38. Jozef Sabol 1988 Fričkovce Fričkovce   SVK 03:52:59
43. M: 39. Peter Lakatoš 1986 Košice Košice   SVK 03:53:46
44. M: 40. Štefan Šajgal 1990 Hk Ďumbier Brezno   SVK 03:57:37
45. M: 41. Jaroslav Pavlov 1964 AC Michalovce Michalovce   SVK 03:59:29
46. M: 42. Dušan Tokarčík 1972 MŠK Kežmarok Kežmarok   SVK 03:59:45
47. W: 5. Michaela Pandulova 1985 Speed4dogs Kosice   SVK 03:59:50
48. M: 43. Vladimir Vojtek 1981 BERRYVE.sk Sarisska Trstena   SVK 04:00:01
49. M: 44. Marián Závecký 980 SC Road Runners Prešov   SVK 04:00:04
50. M: 45. jozef ostrihoň 1976 Gemerunners Running Club lubeník   SVK 04:00:23
51. M: 46. Jan Malega 1985 Kamikse Kosice Kosice   SVK 04:01:04
52. M: 47. Radovan Lukac 1973 CK Peklisko Kosice Kosice   SVK 04:01:38
53. M: 48. Rastislav Tajblik 1978 TJB Beniakovce   SVK 04:02:27
54. W: 6. Andrea Grendová 1972 BIKE&SKI FANS Revúca Revúca   SVK 04:02:49
55. M: 49. Roman Sedlák 1987 TS STEEL s. r. o. Košice   SVK 04:02:49
56. M: 50. Jozef Müller 1974 behamsrdcom.sk Svit   SVK 04:03:56
57. M: 51. Jozef Kimák 1969 klub bežcov Stropkov Stropkov   SVK 04:05:35
58. M: 52. Ján Mandúch 1977 Prešov Prešov   SVK 04:05:51
59. M: 53. Ladislav Halász 1988 ProRun Moldava Moldava nad Bodvou   SVK 04:06:07
60. M: 54. Tibor Spišák 1974 Košice Košice   SVK 04:06:43
61. M: 55. Jakub Vošček 1994 Poprad Poprad   SVK 04:09:40
62. W: 7. Jana Perinajova 1976 Beham srdcom Svit   SVK 04:09:47
63. M: 56. Duro Kurek 1985 HK Hriňová Hriňová   SVK 04:10:12
64. W: 8. Radka Repakova 1977 Kosice Kosice   SVK 04:12:10
65. M: 57. Adrián Hrinda 1985 Geodeticca Running Team Sečovce   SVK 04:12:11
66. M: 58. Mikola Gábor 1978 Miskolc Miskolc   HUN 04:12:12
67. M: 59. Marek Klus 1976 SRTG Košice Košice   SVK 04:12:28
68. M: 60. Lukáš Lipták 1985 Technogym E.E. Košice   SVK 04:12:38
69. M: 61. Rudo Boczek 1975 GEODETICCA RUNNING TEAM košice   SVK 04:13:44
70. M: 62. Tibor Munka 1972 Bežme bežne Košice   SVK 04:15:15
71. M: 63. Ján Rovňák 1977 Vranov n.T. Vranov n.T.   SVK 04:16:11
72. M: 64. Ondrej Fedor 1969 Road runner Prešov   SVK 04:17:14
73. M: 65. Lubomir Orság 1985 žiaden Záborské   SVK 04:17:25
74. W: 9. Daša Frivalska 1979 Geodeticca runing team Košice   SVK 04:17:26
75. W: 10. Andrea Repková 1976 O5 BK Furča Košiec   SVK 04:17:34
76. M: 66. Tomi Bábela 1979 Košice Košice   SVK 04:17:43
77. M: 67. Jan Bolanovsky 1986 IRON MAN Kosice okolie   SVK 04:20:51
78. W: 11. Dana Vojteková 1981 Košice Košice   SVK 04:21:17
79. M: 68. SÁNDOR FAZEKAS 1963 MISKOLC MISKOLC   HUN 04:21:24
80. M: 69. Richard Dečo 1988 Východoslovenská energetika Košice   SVK 04:24:07
81. M: 70. Bohuš Leysek 1970 Liptovska Teplička   SVK 04:25:45
82. M: 71. Radoslav Jendrejčák 1974 Kežmarok Kežmarok   SVK 04:27:48
83. W: 12. Lucia Dančišinová 1981 Prešov Prešov   SVK 04:30:04
84. M: 72. Július Smolár 1946 MK Tatran Spišská Nová Ves Spišská Nová Ves   SVK 04:30:36
85. M: 73. Peter Remias 1977 Active life Kosice Kosice   SVK 04:32:53
86. W: 13. Varga Ildikó 1960 FORRÓ FANCSAL FANCSAL   HUN 04:34:20
87. M: 74. Marek Szakács 1974 Active Life Košice Košice   SVK 04:43:23
88. M: 75. Ján Matúš 2017 Košice Košice   SVK 04:45:48
89. W: 14. Valentína Grendová 1997 BIKE&SKI FANS Revúca Revúca   SVK 04:45:50
90. M: 76. Vojtech Špišák 1980 Košice Košice   SVK 04:53:31
91. M: 77. Pavol Tomko 1972 Maly klubik Rudlov   SVK 04:56:22
92. W: 15. Eva Gajdošova 1975 Triatlonovy klub Kosice Beniakovce   SVK 04:57:35
93. M: 78. Peter Kuchčák 1981 MPM Team Košice   SVK 05:00:46
94. M: 79. Adrian Dringus 1987 SINN Consulting Kosice   SVK 05:08:26
95. M: 80. Marian Kuzmiak 1964 pro-body triatlon team Košice Kosice   SVK 05:26:21
96. M: 81. Erich Elek 1973 bicykle-eshop.sk Rožňava   SVK DNF
97. M: 82. Adam Ulman 1981 Roznava   SVK DNF
98. M: 83. Štefan Tóth 1975 CK Rimavska Sobota Rožňava   SVK DNF
99. M: 84. Julius Vilk 1976 ProRun Moldava Moldava nad Bodvou   SVK DNF
100. M: 85. Radoslav Hromek 1975 N/A Košice   SVK DNF