11. novembra 2018

Výsledky – Beh hrebeňom Volovských vrchov 2018

Poradie: Kategória: Meno: Priezvisko: Rok: Klub / Tím: Krajina: Čas:
1. M: 1. Patrik Milata 1988 Elite Team OCRA Slovakia   SVK 02:34:11
2. M: 2. Pavol Orolin 1995 Bežecký klub POPRAD/RaidLight   SVK 02:39:11
3. M: 3. Marián Zimmermann 1985 Pro-body triatlon team   SVK 02:42:56
4. M: 4. Paskal Milata 1993 Team OCRA Slovakia   SVK 02:47:19
5. M: 5. ROMAN BAK 1986 VRANOV NAD TOPLOU   SVK 02:48:14
6. M: 6. Jakub Haviarik 1996 Extreme Obstacle Runners   SVK 02:49:13
7. M: 7. Michal Lami 1986 All4Run Košice   SVK 02:50:38
8. M: 8. Lubomir Redaj 1986 Pro-body triatlon team Košice   SVK 02:52:50
9. M: 9. Jan Stehlik 1985 Detva   SVK 02:52:50
10. M: 10. Martin Bálint 1986 BehamSrdcom.sk   SVK 02:54:31
11. M: 11. Martin Strba 1983 M.R.C.I.N.A.   SVK 02:54:45
12. M: 12. Lukáš Koprivý 1992 Nižná Slaná Ultra trail   SVK 02:57:57
13. M: 13. Daniel Kraviansky 1994 pro-body triatlon team Košice   SVK 03:00:04
14. M: 14. Matej Orság 1987 All4Run Košice   SVK 03:02:24
15. M: 15. Vladimír Čeklovský 1981 ŠK Komenium Michalovce   SVK 03:02:45
16. M: 16. Andrej Antal 1990 BEKELE   SVK 03:03:16
17. M40: 1. Jozef Sciranko 1961 all4Run Košice   SVK 03:03:29
18. M: 17. Matúš Koprivňák 1994 Spartan Patriot Team Slovakia   SVK 03:07:08
19. M: 18. Jakub Herstek 1992 Bartosovce   SVK 03:07:19
20. M: 19. Tomáš Kolesár 1981 Sady nad Torysou   SVK 03:10:47
21. M: 20. Štefan Nitkulinec 1989 Active life   SVK 03:11:58
22. M: 21. Martin Blaščák 1990 CTK Čergov 25   SVK 03:13:43
23. M40: 2. Silvester Pastucha 1974   SVK 03:14:40
24. W: 1. Mária Nerádová 1988 M.R.C.I.N.A.   SVK 03:17:54
25. W: 2. Lucia Kocová 1979 TDM Krompachy   SVK 03:18:44
26. M40: 3. Martin Holečko 1978 TDM Krompachy   SVK 03:18:44
27. M: 22. Vlado Frický 1981 DIFFERENT   SVK 03:20:44
28. M: 23. Radoslav Mikloš 1983 VSS Košice   SVK 03:23:53
29. M: 24. Peter Čamaj 1985 Častá   SVK 03:25:15
30. M: 25. Martin Zahorjan 1983 nemam   SVK 03:25:54
31. M: 26. Martin Szallay 1990 Smolník   SVK 03:26:08
32. M: 27. Bogár János 2018 FANCSAL   HUN 03:26:19
33. M40: 4. Dušan Tokarčík 1972 MŠK Kežmarok   SVK 03:26:41
34. M: 28. Martin Lažo 1980 vitalcity.sk   SVK 03:26:57
35. M: 29. Jozef Sabol 1988 Fričkovce   SVK 03:27:05
36. M40: 5. Július Vilk 1976 ProRun Moldava   SVK 03:27:11
37. M: 30. Peter Blažek 1994 Horoklub Hriňová   SVK 03:27:21
38. M: 31. Richard Štraus 1983 Košice   SVK 03:27:33
39. M: 32. Patrik Valek 1994 BK BehamSrdcom.sk/Vysoké Tatry   SVK 03:28:04
40. M: 33. Štefan Lipták 1989 Gemerský Sad   SVK 03:30:37
41. M: 34. Adam Ulman 1981   SVK 03:33:45
42. W40: 1. Alena Slaná 1974 Svetielko Nádeje   SVK 03:34:41
43. M: 35. Lukáš Višňovský 1985 Čergov Run   SVK 03:34:41
44. W: 3. Jana Gombalová 1991 KTŠ UMB BB   SVK 03:36:10
45. M: 36. Attila Jakab 1992 ProRun Moldava   SVK 03:37:27
46. M40: 6. Dušan Goliaš 1974 Jaklovce   SVK 03:37:49
47. M: 37. Jozef Pastor 1987 Elite Sport Centre   SVK 03:37:58
48. M40: 7. Marián Oráč 1975 Rehabilitacia Orac / Ultra BoB   SVK 03:38:41
49. M: 38. Stanislav Dupľák 1990 Fričkovce   SVK 03:38:47
50. W: 4. Andrea Hudáková 2018 Active life Košice   SVK 03:38:57
51. M: 39. Vladimír Sikorai 1983 ŠK Comenium Michalovce   SVK 03:39:04
52. W: 5. Alena Farkasova 1984 AC Michalovce   SVK 03:39:29
53. M: 40. Richard Lacko 1980 Košice   SVK 03:39:39
54. M40: 8. Florent SCHWARTZMANN 1978 Kosice   SVK 03:41:35
55. M: 41. Ladislav Farkaš 1984 ESET   SVK 03:42:30
56. W: 6. Henrieta Pulenová 1988 Gemerunners   SVK 03:42:32
57. M40: 9. Jozef Ostrihoň 1976 gemerunners   SVK 03:42:32
58. M40: 10. Peter Múdry 1975 Košice   SVK 03:42:54
59. M: 42. Marcel Hermelyi 1984 Gočovo – Gemerunners   SVK 03:43:29
60. M: 43. Vladimir Vojtek 1981 www.BERRYVE.sk   SVK 03:43:40
61. M: 44. Štefan Klein 1994 Traja králi   SVK 03:45:59
62. M40: 11. Atila Pleša 1975 PlešaSport   SVK 03:46:17
63. M40: 12. Marek Klus 1976 Vitalcity   SVK 03:46:41
64. M: 45. Miloš Javorský 1985 Bežecký klub RTVS   SVK 03:47:16
65. M40: 13. Tomáš Krajňák 1973 FURT V POHYBE   SVK 03:47:37
66. M: 46. Ivo Babica 1979 Air Transport Europe s.r.o.   SVK 03:50:00
67. W: 7. Ivana Szaboova 1987 ESC Kosice   SVK 03:50:34
68. M40: 14. Mikola Gábor 1978 Hegyalja 2050 SE   HUN 03:51:49
69. M: 47. Tomáš Višňovský 1987 ČERGOV RUN   SVK 03:53:26
70. W40: 2. Helena Spišáková 1970 SRTG Krompachy   SVK 03:54:42
71. M: 48. Tomáš Bačo 1984 ČergovRun   SVK 03:55:12
72. M40: 15. Jozef Müller 1974 BehamSrdcom.sk   SVK 03:55:19
73. M40: 16. Ondrej Fedor 1969 3MR   SVK 03:56:24
74. M40: 17. ATTILA KISS 1966 MISKOLC   HUN 03:57:52
75. M: 49. Tomáš Kališka 1988 Obec Rimavské Brezovo   SVK 04:00:58
76. M40: 18. Radoslav Reštei 1973   SVK 04:01:32
77. M40: 19. Jan Novák 1976 MTB Mlynky   SVK 04:02:15
78. M: 50. Daniel Korl 1980 D&K Team   SVK 04:02:53
79. M: 51. Jerome Hortelano 1980 MF54 FRANCUSKY TIM   FRA 04:04:26
80. W40: 3. Jana Slámová 1972 Klub orientačného behu ATU Košice   SVK 04:05:30
81. M: 52. Jan Korl 1991 ziaden   SVK 04:07:31
82. M40: 20. Jozef Bakó 1970 ZŠ Ing O. Kožucha, Spišská Nová Ves   SVK 04:08:17
83. M: 53. Adam Rataj 1979 Kežmarok   SVK 04:08:47
84. M: 54. Ján Matúš 1987 Košice   SVK 04:09:07
85. M40: 21. Tibor Rétlaki 1978 Tibos SC   HUN 04:09:36
86. M40: 22. Pavol Krajňák 1969 FURT V POHYBE   SVK 04:10:43
87. M40: 23. Daniel Mráz 1976 8 s.r.o.   SVK 04:11:30
88. W40: 4. Edita Vrbiaková 1978 Autoservis ERIKA   SVK 04:13:00
89. M40: 24. Jaroslav Pavlov 1964 AC Michalovce   SVK 04:13:18
90. M: 55. Richard Dečo 1988 innogy   SVK 04:13:36
91. M: 56. Filip Kušnír 1988 Spartan Patriot Team   SVK 04:14:08
92. M: 57. Samuel Sciranka 1999 Hermanovce nad Topľou   SVK 04:14:09
93. M40: 25. Jan Pirosik 1978 Spartan Patriot Team Slovakia   SVK 04:14:10
94. M: 58. Jakub Vošček 1994 Poprad   SVK 04:15:17
95. M40: 26. Jozef Zoričák 1968 NIS 2019   SVK 04:15:24
96. M: 59. Erik Fabian 1979 RunningTeamZV   SVK 04:15:55
97. M: 60. Viktor Matók 1988 HEGYALJA 2050 SE   HUN 04:16:23
98. M40: 27. Radoslav Jendrejčák 1974 Kežmarok   SVK 04:18:09
99. M: 61. Lukáš Lipták 1985 Bežci VK   SVK 04:18:09
100. M40: 28. Martin Minaroviech 1973 Svetielko nádeje   SVK 04:18:38
101. M40: 29. Tibor Spišák 1974 Košice   SVK 04:18:38
102. M: 62. Filip Márton 1992 Košice   SVK 04:19:01
103. M40: 30. Rastislav Tajblik 1978 TJB   SVK 04:21:52
104. M40: 31. Radovan Lukáč 1973 pro – body triatlon team Košice   SVK 04:21:55
105. W: 8. Lenka Ondrášová 1980 Furt v pohybe   SVK 04:22:10
106. M: 63. Michal Timko 1987 Buchtičkári   SVK 04:22:48
107. M: 64. Martin Vošček 1992 Poprad   SVK 04:22:49
108. W: 9. Marka Šebejová 1986 Prešov   SVK 04:25:38
109. M: 65. Jozef Lörinc 1982 o5 BK Furča – Košice   SVK 04:25:39
110. M: 66. Martin Darvaši 2000 Tvoj oco SNV   SVK 04:27:05
111. M: 67. Marcel Jaroš 1979 BK SPARTAK MEDZEV   SVK 04:27:43
112. M: 68. Ján Špak 1995 Traja králi   SVK 04:32:23
113. M40: 32. Július Smolár 1946 MK Tatran Sp.Nová Ves   SVK 04:32:23
114. M: 69. Matúš Marcin 1986 Behnaboso.sk   SVK 04:33:10
115. M: 70. Stanislav Kulich 1987 Čadca   SVK 04:34:13
116. M: 71. Peter Alexovič 1982 dubova 81   SVK 04:34:16
117. M: 72. Slavomír Gašpar 1988 ACTIVE LIFE   SVK 04:34:43
118. M: 73. Daniel Sýkora 1988 ACTIVE LIFE   SVK 04:34:43
119. M40: 33. Jozef Hudák 1956 SOPKA Seňa   SVK 04:34:49
120. M: 74. Peter Butkay 1993 Ele-pele & RiVi   SVK 04:35:17
121. M: 75. Marek Hubcej 1986 Hrube rury   SVK 04:36:36
122. W40: 5. Eva Berníková 1959 ŠKP Spišská Nová Ves   SVK 04:36:38
123. M: 76. Peter Kulkovský 1990 Tvrdošín   SVK 04:37:57
124. W40: 6. Eva Gajdošová 1975 Triatlonovy klub Kosice   SVK 04:39:09
125. M: 77. Peter Šuga 1991 Traja králi   SVK 04:40:06
126. M: 78. Róbert Kiráľ 1983 Kassaboys Olympic Team   SVK 04:45:26
127. M40: 34. SÁNDOR FAZEKAS 1963 MISKOLC   HUN 04:48:05
128. M: 79. Peter Stropkai 1985 Košice   SVK 04:48:22
129. M: 80. Maroš Tyrpák 1987 MojSMoju   SVK 04:50:55
130. W: 10. Iveta Urbanová 1986 MojsMoju   SVK 04:50:56
131. M: 81. Adrian Dringus 1987 Sinn Consulting   SVK 04:51:26
132. M40: 35. Waldemar Grabiński 1973 Rogoziński Klub Biegacza   POL 04:55:14
133. W: 11. Anna Niespodziana 1982 Rogoziński Klub Biegacza   POL 04:55:14
134. M40: 36. Imrich Mihok 1954 o5 BK Furča – Košice   SVK 04:56:25
135. M: 82. Peter Vaško 1979 Active life   SVK 04:56:25
136. W: 12. Ivana Vašková 1980 Active life   SVK 04:56:26
137. M40: 37. Julián Tkáč 1971 Michalovce   SVK 04:56:32
138. W: 13. Dana Nemethova 1986 MojsMoju   SVK 04:59:02
139. M: 83. Vojtech Špišák 1980 Košice   SVK 05:05:24
140. M: 84. Marián Oravec 1981 Vychodňarky a Tatranec   SVK 05:06:42
141. M: 85. Peter Gontkovič 1991 Poprad   SVK 05:10:54
142. M: 86. Peter Šreiner 1979 Veruzeajhej   SVK 05:12:52
143. M40: 38. Marian Kuzmiak 1964 pro-body triatlon team Kosice   SVK 05:22:00
144. M: 87. Peter Kuchčák 1981 Wolfr predators   SVK 05:23:55
145. M40: 39. Peter Remiáš 1977 Active life   SVK 05:35:17
146. M: 88. Peter Ferko 1995 Vranov nad Topľou   SVK 05:38:31
147. W: 14. Radka Hnatová 1995 Vranov nad Topľou   SVK 05:38:33
148. M40: 40. Peter Lukáč 1956 Košice   SVK 06:27:31
149. M40: 41. Tomáš Vereb 1974 vitalcity   SVK DNF