9. novembra 2019

Výsledky – Beh hrebeňom Volovských vrchov 2019

Poradie: Kategória: Meno: Priezvisko: Klub / Tím: Krajina: Čas:
1. B: 1. Július Kaľavský All4Run Margecany   SVK 02:45:52
2. C: 1. Csaba Németh DVTK   HUN 02:47:46
3. A: 1. Ludvig Herich BK Spartak Medzev   SVK 02:57:39
4. A: 2. Martin Bálint alsbeh.sk   SVK 03:01:25
5. A: 3. Lukáš Koprivý Nižná Slaná Ultra trail   SVK 03:03:38
6. A: 4. Jan Stehlik Detva   SVK 03:05:48
7. A: 5. Rastislav Timko BK Spartak Medzev   SVK 03:06:38
8. A: 6. Jakub Herstek BarRan team Bardejov   SVK 03:08:07
9. A: 7. Ľubomír Redaj Pro-body sport team   SVK 03:14:19
10. A: 8. Martin Senčák ProSport Team Košice   SVK 03:15:33
11. C: 2. Jozef Sciranko all4Run Košice   SVK 03:16:57
12. A: 9. Tomáš Kolesár Sady nad Torysou   SVK 03:18:03
13. A: 10. Tomáš Malina TGM Interier   SVK 03:18:32
14. B: 2. Marek Koperdák Spišská Nová Ves   SVK 03:18:48
15. B: 3. Silvester Pastucha Vítkovce   SVK 03:19:10
16. F: 1. Vanda Jenejová dynafit/geosport   SVK 03:19:38
17. A: 11. Lukáš Dzurenda TA Spišská Nová Ves   SVK 03:20:11
18. B: 4. Michal Knesl Gemerunners   SVK 03:23:14
19. A: 12. Andrej Gedeon BK Spartak Medzev   SVK 03:23:23
20. G: 1. Mahuliena Krištanová All4Run Vranov n/Topľou   SVK 03:24:10
21. C: 3. František Šmelko ProRun Moldava   SVK 03:24:18
22. A: 13. Marián Závecký SC Road Runners   SVK 03:24:34
23. A: 14. Jozef Sabol BarRan team Bardejov / Fričkovce   SVK 03:28:22
24. A: 15. Jozef Matz Cojones   SVK 03:28:45
25. B: 5. Matúš Veselý Záborské   SVK 03:33:21
26. A: 16. Michal Ragač Fit Sport Training   SVK 03:34:03
27. B: 6. Marian Orač UltraBoB   SVK 03:34:44
28. A: 18. Martin Petrilák alsbeh.sk   SVK 03:35:35
29. A: 17. Juraj Horvat IBM   SVK 03:35:35
30. A: 19. Patrik Valek ALSBEH.sk / Vysoké Tatry   SVK 03:35:52
31. A: 20. Richard Lacko    03:36:14
32. A: 21. Daniel Kaputa Smalec   SVK 03:39:20
33. B: 7. Dušan Goliaš Jaklovce   SVK 03:40:38
34. A: 22. Stanislav Dupľák Fričkovce   SVK 03:41:12
35. A: 23. Martin Zahorjan nemam   SVK 03:42:27
36. F: 2. Dorota Štorcelova Rybka   SVK 03:43:31
37. A: 24. Matej Orság Rybka   SVK 03:43:33
38. A: 25. Radoslav Mikloš VSS Košice   SVK 03:44:54
39. A: 26. Martin Lažo vitalcity   SVK 03:45:31
40. A: 27. Maroš Hrinda HAPLUS running Team   SVK 03:46:02
41. A: 28. Ján Malega Kamikse Košice   SVK 03:46:10
42. F: 3. Henrieta Pulenová Gemerunners   SVK 03:46:41
43. B: 8. Tibor Rétlaki Extreme Trail Hungary SE   HUN 03:47:11
44. A: 29. Attila Jakab ProRun Moldava   SVK 03:48:52
45. A: 30. Štefan Klein Dva a pol chlapa   SVK 03:49:00
46. F: 4. Slavomíra Uličná STG Krompachy   SVK 03:50:14
47. A: 32. Attila Pavlánszki Edelényi Futók Egyesülete   HUN 03:50:59
48. A: 31. Tomáš Kališka DHZ Rimavské Brezovo   SVK 03:50:59
49. A: 33. Tomáš Mačejný Priatelia hôr a vôd   SVK 03:51:26
50. A: 34. Péter Juhász Extreme Trail Hungary SE   HUN 03:54:32
51. A: 35. Miloš Javorský Bežecký klub RTVS   SVK 03:54:35
52. B: 9. Radovan Strompf Mníšek   SVK 03:54:45
53. C: 4. Jaroslav Švejkovský Revúca   SVK 03:55:12
54. B: 10. Radoslav Jendrejčák Kežmarok   SVK 03:55:12
55. A: 36. Vladimir Vojtek v3v.sk   SVK 03:55:30
56. B: 11. Branislav Frančák Swep Slovakia   SVK 03:55:59
57. B: 12. Jozef Ostrihoň gemerunners   SVK 03:56:49
58. B: 13. Mikola Gábor Hegyalja 2050 SE   HUN 03:57:48
59. B: 14. Oskar Gres Vala All4Run Košice   SVK 03:58:50
60. A: 37. Lukáš Lipták Bežci VK   SVK 04:00:10
61. B: 15. Peter Múdry Košice   SVK 04:00:36
62. F: 5. Marka Šebejová MTC Vyšná Šebastová   SVK 04:02:16
63. C: 5. Ivan Pavelka AK Bojničky   SVK 04:02:23
64. B: 16. Dávid Gore Bujarí Bujaci   SVK 04:02:51
65. B: 17. Jozef Müller behamsrdcom.sk   SVK 04:02:55
66. A: 38. Radoslav Košík -   SVK 04:03:11
67. A: 39. Filip Márton Košice - VSD   SVK 04:05:44
68. A: 40. Tomáš Šmeringai Nemam   SVK 04:07:08
69. A: 41. Jan Korl Nic   SVK 04:07:16
70. A: 42. Richard Vojna Suntel race team   SVK 04:07:32
71. G: 2. Jana Perinajová behamsrdcom.sk   SVK 04:07:37
72. F: 6. Réka Kovács -   HUN 04:08:09
73. A: 43. Lukáš Bieleš Len tak for fun   SVK 04:08:56
74. A: 44. Bohuš Antoška Columbia Montrail Team   SVK 04:08:57
75. A: 45. Peter Macinský Klub orientačného behu ATU Košice   SVK 04:10:03
76. G: 3. Helena Spišáková STG Krompachy   SVK 04:10:07
77. A: 46. Daniel Sučka Bežiaci Gojaci   SVK 04:10:07
78. G: 4. Katarína Dancáková MARAS team   SVK 04:10:22
79. B: 18. Július Vilk ProRun Moldava   SVK 04:10:37
80. G: 5. Dasa Frivalská Geodeticca runnig team   SVK 04:11:36
81. A: 47. Lukáš Kažimír Bežiaci Gojaci   SVK 04:13:50
82. F: 7. Iveta Urbanova Košice   SVK 04:14:22
83. A: 48. Martin Szallay Schaeffler Skalica   SVK 04:14:24
84. F: 8. Dana Némethová Košice   SVK 04:14:36
85. A: 49. Martin Mičuch Košice   SVK 04:20:06
86. A: 50. Tomáš Hreško CK Plus    04:20:23
87. F: 9. Mirka Francova IT Girls   SVK 04:20:33
88. A: 51. Daniel Rosinsky Tri 2 Fly   SVK 04:20:33
89. C: 6. Roman Zaboj Active life   SVK 04:22:20
90. C: 7. Sanyi Fazekas Kilián   HUN 04:23:32
91. B: 19. Miroslav Budinský Gelnica   SVK 04:24:27
92. G: 6. Petra Navrátilová Vavrišovo   SVK 04:25:55
93. A: 52. Peter Paulik MARAS team   SVK 04:26:02
94. A: 53. Marián Oravec Poprad   SVK 04:26:08
95. A: 54. Adrián Hrinda HAPLUS running Team   SVK 04:26:26
96. F: 10. Mariana Zapotoková Prešov   SVK 04:26:51
97. A: 55. Marek Hubcej Hrube rury   SVK 04:27:41
98. C: 8. Jaroslav Pavlov AC Michalovce   SVK 04:27:43
99. A: 56. Anton Panda Prešov   SVK 04:28:39
100. B: 20. Róbert Stramba Kavečany   SVK 04:28:49
101. B: 21. Erik Kropuch Prešov   SVK 04:28:52
102. G: 7. Halina Širgelová Svetielko nádeje   SVK 04:29:31
103. F: 11. Barbara Jurigova Gelnica   SVK 04:30:28
104. A: 57. Peter Ferko Husky   SVK 04:32:39
105. A: 58. Marek Mezeš Poprad   SVK 04:32:55
106. B: 22. Tibor Spišák Košice   SVK 04:35:17
107. A: 59. Peter Kulkovský Tvrdošín   SVK 04:35:38
108. A: 60. David Spalek SP-REBAU   SVK 04:41:07
109. B: 23. Anton Novotný BEZ KLUBU   SVK 04:43:28
110. A: 61. Peter Petro SWEP Repre   SVK 04:43:55
111. B: 24. Oto Kaleja Ekosoft   SVK 04:46:10
112. A: 62. Ľuboš Hredzák Sečovce   SVK 04:47:41
113. F: 12. Eva Reiszova IT Girls   SVK 04:47:41
114. F: 13. Jana Krajná Košické vĺčatá a čučoriedky   SVK 04:49:49
115. B: 25. Ján Krištofory Smolník   SVK 04:54:04
116. B: 26. Karol Kraus Gelnica   SVK 04:54:07
117. F: 14. Ivana Vašková Active life   SVK 04:54:14
118. F: 15. Lucia Ševecová Dva a pol chlapa   SVK 04:55:31
119. B: 27. Alexander Kovaľ MTC Vyšná Šebastová   SVK 04:59:26
120. F: 16. Jana Spodníková VS Bubka Run   SVK 04:59:26
121. A: 63. Stanislav Kulich for fun   SVK 05:00:13
122. A: 64. Stanislav Uhrin Presovske amatere   SVK 05:00:21
123. A: 65. Pavol Hortík ProWorkoutGym Prešov   SVK 05:00:28
124. F: 17. Veronika Kulichova Adidas runners bratislava   SVK 05:00:30
125. A: 66. Marian Michalina Hamburgerove deti   SVK 05:03:17
126. G: 8. Zuzana Zábojová Active life   SVK 05:03:21
127. B: 28. Peter Misovic Geodeticca runnig team   SVK 05:03:23
128. G: 9. Petronela Školníková WFM Košice   SVK 05:03:27
129. F: 18. Miroslava Ďurišová Active life Košice   SVK 05:03:49
130. B: 29. Stanislav Horváth Bujarí Bujaci   SVK 05:04:26
131. A: 67. Peter Kuchcak Wolf predator   SVK 05:08:18
132. A: 68. Matúš Marcin Behnaboso / M.R.C.I.N.A.   SVK 05:09:35
133. A: 69. Peter Šuga Dva a pol chlapa   SVK 05:10:32
134. A: 70. Pavol Magda Bang Downhill Team   SVK 05:11:53
135. C: 9. František Kašper Košice   SVK 05:15:33
136. A: 71. Vojtech Špišák Košice   SVK 05:27:05
137. B: 30. Radomír Reviľák GEODETICCA RUNNING TEAM   SVK 05:31:44
138. G: 10. Maria Revilakova Geodeticca running team   SVK 05:34:07
139. A: 72. Jérome HORTELANO www.htorunning.com   OTH 05:41:08
140. A: 73. Michal Závojna ProRun Moldava   SVK 05:52:51
141. G: 11. Nori Seligová IT Girls   SVK 05:54:40
142. B: 31. Peter Remiáš Active life   SVK 05:54:40
143. C: 10. Marian Kuzmiak pro-body triatlon team Kosice   SVK 05:58:14
144. B: 32. Peter Sreiner Veruzeajhej   SVK 06:08:28
145. C: 0. Peter Lukáč Peter   SVK DNF
146. B: 0. Rudo Boczek GEODETICCA RUNNING TEAM   SVK DNF
147. A: 0. Richard Dečo Sura Team   SVK DNF
148. A: 0. Michal Dečo Sura Team   SVK DNF