14. novembra 2017

Výsledky – Po stopách smolníckych baníkov 2017

Poradie: Kategória: Meno: Priezvisko: Rok: Klub / Tím: Bydlisko: Krajina: Čas:
1. M: 1. Marián Zimmermann 1985 pro-body.sk & ZRT Kluknava Kluknava   SVK 0:48:23
2. M: 2. Ákos Eördögh 1991 Szirmabesenyő   HUN 0:50:11
3. M: 3. Ludvig Herich 1997 BK SPARTAK MEDZEV Medzev   SVK 0:51:49
4. M: 4. Ján Beňa 1962 Bardejov Bardejov   SVK 0:54:37
5. M: 5. Štefan Lipták 1989 Gemerský Sad Košice   SVK 0:56:03
6. M: 6. Matej Pošefko 1999 Prešov   SVK 0:57:44
7. M: 7. Marek Brutovský 1993 žiadny Gelnica   SVK 0:57:44
8. M: 8. Marián Bigoš 1972 SNV SNV   SVK 0:58:08
9. W: 1. Luca Németh 2017 Nomád Terepfutósuli/DTC Miskolc   HUN 0:58:55
10. M: 9. Norbert Bukovič 1970 NIKA WRC Rožňava Rožňava   SVK 0:58:56
11. M: 10. Frederik Nemčik 2000 X-Gym Gelnica   SVK 0:58:57
12. M: 11. Martin Kozak 1988 ESET Kosice   SVK 0:59:07
13. M: 12. Michal Biskup 1992 Energia Svit Spišský Štiavnik   SVK 0:59:40
14. M: 13. Vlado Gajdos 1968 Presov Presov   SVK 0:59:47
15. M: 14. Alfonz Sedlák 1992 Olcnava Olcnava   SVK 1:00:12
16. M: 15. Martin Lipták 1990 Active Life Košice Košice   SVK 1:00:39
17. M: 16. Denis Fridmanský 2001 Atlet. Legionárský klub Moldava Medzev   SVK 1:01:17
18. W: 2. Zuzana Zeleňáková 1982 RRTC KE Košice   SVK 1:01:18
19. M: 17. Andrej Čarnoký 1984 KLAS *A*N*K* Košice   SVK 1:01:18
20. M: 18. Viktor Zelinsky 1983 ProRun Moldava Moldava nad Bodvou   SVK 1:02:21
21. M: 19. Matúš Fábry 2001 ZŠT10 Košice Košice   SVK 1:02:32
22. M: 20. Marcel Hermelyi 1984 GEMERUNNERS RUNNING CLUB Rožňava   SVK 1:02:41
23. M: 21. Igor Šimo 1970 SNV Spišská Nová Ves   SVK 1:03:06
24. M: 22. Ondrej Želasko 1966 TDM klub Krompachy RICHNAVA   SVK 1:03:11
25. M: 23. Miki Hybala 2017 BehomLesom Kosice   SVK 1:03:12
26. M: 24. Jaro Baláž 1958 Active Life Košice Košice   SVK 1:03:13
27. M: 25. Vladimir Imrich 1990 FK OL Baník Smolnik Smolnicka Huta   SVK 1:03:20
28. M: 26. Ľubomír Kender 1991 Lorinčík Košice   SVK 1:03:21
29. M: 27. Jozef Bakó 1970 Spišská Nová Ves Spišská Nová Ves   SVK 1:03:22
30. M: 28. Roman Zaboj 1967 Activelife Kosice   SVK 1:03:23
31. M: 29. Dávid Gore 1974 Bujarí Bujaci Košice   SVK 1:03:29
32. M: 30. Marcel Jaroš 1979 BK SPARTAK MEDZEV Medzev   SVK 1:03:33
33. W: 3. Zuzana Hanusova 1982 Alica Kosice   SVK 1:03:34
34. W: 4. Lenka Baronová 1978 Spišská Nová Ves Spišská Nová Ves   SVK 1:03:35
35. M: 31. Ján Imrich 1993 FK OL Baník Smolnik Smolnícka Huta   SVK 1:05:10
36. M: 32. Richard Vojna 1984 Terraraw Košice   SVK 1:05:35
37. M: 33. Martin Hán 1976 TJ Štart Liptovský Ján Liptovský Ján   SVK 1:06:20
38. M: 34. Jakub Hvišč 1992 Smolník   SVK 1:06:39
39. M: 35. Peter Dzurnak 1982 Gelnica Gelnica   SVK 1:06:56
40. M: 36. Rudolf Pado 1969 Liptovský Mikuláš Liptovský Mikuláš   SVK 1:07:05
41. M: 37. Štefan Benedik 1960 Bk spartak Medzev Medzev   SVK 1:07:10
42. M: 38. Peter Verba 1990 FK OL SMOLNIK Kosice   SVK 1:08:00
43. M: 39. René Vais 1966 Gemerunners Running Club Rožňava   SVK 1:08:09
44. M: 40. Jaroslav Tekely 1949 Spišské Tomášovce Spišske Tomašovce   SVK 1:08:10
45. W: 5. Denisa Antošková 1987 Terraraw Košice   SVK 1:08:17
46. M: 41. Stanislav Horváth 1977 Bujarí Bujaci Košice – Krásna   SVK 1:08:44
47. M: 42. Jakub Klamarčík 1991 HASIČI Žilinská univerzita Košice   SVK 1:08:51
48. M: 43. Peter Fábry 1971 ZŠT10 Košice Košice   SVK 1:09:10
49. W: 6. Henrieta Pulenová 1988 Gemerunners Running Club Rožňava   SVK 1:09:32
50. M: 44. Ondrej Biacovský 1954 Samoplat Budimír   SVK 1:09:48
51. W: 7. Jana Slámová 1972 AkademikTU Košice Košice   SVK 1:09:48
52. M: 45. Bohuš Antoška 1965 Amater Kosice   SVK 1:10:49
53. W: 8. Martina Giňovská 1985 ŠK pre Radosť Bardejov   SVK 1:10:49
54. M: 46. Gabriel Koscelník 1978 Babin Potok Terňa   SVK 1:10:49
55. M: 47. Matúš Hedvig 1996 Jaklovce Jaklovce   SVK 1:11:11
56. W: 9. Zuzana Kartuskova 1968 SNV SNV   SVK 1:11:13
57. M: 48. Maroš Demko 1985 Moldava nad Bodvou Moldava nad Bodvou   SVK 1:11:41
58. W: 10. Jana Frivalská 1980 Košice   SVK 1:12:02
59. M: 49. Jozef Pentrák 1973 MŠK Spišske Podhradie Spišske Podhradie   SVK 1:12:21
60. W: 11. Tereza Vargová 1974 Nature decor Košice Košice   SVK 1:12:30
61. W: 12. Anna Potanková 1986 Nie som člen klubu Moldava nad Bodvou   SVK 1:12:53
62. M: 50. Michal Lapšanský 1979 Smolník Smolník   SVK 1:12:54
63. W: 13. Eva Berníková 1959 ŠKP Spišská Nová Ves Spišská Nová Ves   SVK 1:12:58
64. M: 51. Jaroslav Švejkovský 1961 Revúca Revúca   SVK 1:13:50
65. M: 52. Vladimír Hriczo 1986 Bujarí Bujaci Košice   SVK 1:13:59
66. M: 53. Marek Hubcej 1986 Hrube rury Prešov   SVK 1:14:06
67. M: 54. Patrik Jaros 1981 Klub Košice   SVK 1:14:13
68. W: 14. Dorota Šimonová 1990 Budimír Budimír   SVK 1:14:14
69. M: 55. Ľubomír Školník 1980 Košice Košice   SVK 1:14:27
70. M: 56. Michal Želizňák st. 1969 Bujari Bujaci Košice   SVK 1:14:40
71. W: 15. Ľudmila Horňaková 1976 SC RoadRunners Veľký Šariš – Kanaš   SVK 1:15:10
72. M: 57. Jozef Zábavník 1979 SC Road Runners Prešov   SVK 1:15:11
73. M: 58. Sandor Harnocz 1959 Miskolci futóklub Miskolc   HUN 1:15:20
74. M: 59. Ľubomír Farkašovský 1989 fb.com/smolnik.sk Smolník   SVK 1:15:50
75. W: 16. Zuzana Zábojová 1970 Active life Košice   SVK 1:15:51
76. W: 17. Anna Vargova 1979 Active life Kosice   SVK 1:16:30
77. M: 60. Jan Imling 1954 BK SpartakMedzev Medzev   SVK 1:17:19
78. W: 18. Anna Ogoreková 1985 SeveRUNky Liptovský Mikuláš   SVK 1:18:23
79. W: 19. Katka Bányaiová 1982 WFM Košice Košice   SVK 1:19:03
80. M: 61. Matúš Marcin 1986 behnaboso.sk Košice   SVK 1:19:11
81. M: 62. Lukáš Pešta 1984 Turistický klub AŠK Inter BA – Devínska Nová Ves   SVK 1:20:10
82. W: 20. Michaela Berníková 1978 ŠK Ferčekove, SNV Spišska Nová Ves   SVK 1:21:00
83. M: 63. Peter Ligus 1962 Prešov   SVK 1:21:01
84. M: 64. Peter Gontkovič st. 1964 Svit Svit   SVK 1:21:36
85. W: 21. Anna Súkeníková 1986 Košice Košice   SVK 1:21:54
86. W: 22. Eva Švajdlerová 1978 Prešov   SVK 1:21:56
87. W: 23. Radka Koval Mazakova 1988 Vitalcity.sk Košice   SVK 1:22:37
88. W: 24. Petronela Školníková 1979 WFM Košice   SVK 1:22:37
89. M: 65. Martin Vasilenko 1980 Myselfteam Kosice   SVK 1:23:09
90. W: 25. Marka Šebejová 1986 Maras team Prešov   SVK 1:23:35
91. W: 26. Gabriela Kleinová 1973 SC Road Runners Sabinov   SVK 1:23:36
92. W: 27. Stanislava Mazáková 1992 Women friendly marathon Budimír   SVK 1:23:37
93. W: 28. Erika Linkeschová 1967 Actve Life Košice   SVK 1:24:48
94. W: 29. Jarmila Hánová 1976 Liptovský Ján Liptovský Ján   SVK 1:25:31
95. M: 66. Kristián Slimák 1976 Veľká Poprad-Veľká   SVK 1:25:32
96. M: 67. Radoslav Dlugoš 1976 FC OL Baník Smolník Smolník   SVK 1:25:39
97. M: 68. Radoslav Majernik 1983 Bujarí Bujaci Košice   SVK 1:25:42
98. M: 69. Ľubomír Krajňák 1963 Bez klubovej príslušnosti Odorín   SVK 1:25:53
99. M: 70. Stanislav Krajňák 1987 Bez klubovej príslušnosti Odorín   SVK 1:25:53
100. M: 71. Ján Vojtek 1985 Berryve.sk Prešov   SVK 1:26:00
101. W: 30. Adela Liptakova 1978 Active life Kosice   SVK 1:27:02
102. M: 72. Vojtech Turóci 1978 Košice   SVK 1:27:02
103. W: 31. Réka Kecskés 1993 Vaccsuszirunáj Szirmabesenyő   HUN 1:27:09
104. W: 32. Slavka Gajdosova 1979 Myselfsteam Kosice   SVK 1:27:41
105. W: 33. Marianna Farkašová 1988 MFMS Michalovce   SVK 1:28:07
106. W: 34. Veronika Špirengová 1981 SC Road Runners Prešov   SVK 1:28:38
107. W: 35. Zuzana Lengeňová 1979 WFM Sokoľ   SVK 1:29:19
108. M: 73. Martin Štecák 1978 MFMS Košice   SVK 1:29:38
109. M: 74. Ľubomír Čorovčák 1962 Prešov   SVK 1:29:42
110. W: 36. Jana Juhásová 1976 WFM Družstevná pri Hornáde   SVK 1:31:06
111. W: 37. Beata Mihelyova 1968 WFM Kosice   SVK 1:31:06
112. W: 38. Klaudia Miklodová 1969 WFM Nižný Klátov   SVK 1:31:06
113. M: 75. Jaroslav Šimko 1983 Bujarí bujaci Košice   SVK 1:31:14
114. M: 76. Alexander Kopka 1980 Ploské Ploské   SVK 1:31:29
115. M: 77. Branko Pogány 1978 Active Life Košice Košice   SVK 1:31:35
116. W: 39. Veronika Blaskova 1989 ACTIVE LIFE KOSICE Kosice   SVK 1:54:41
117. M: 78. Juraj Talan 1986 FC Samoplatca Kosice   SVK 1:54:41