12. novembra 2018

Výsledky – Po stopách smolníckych baníkov 2018

Poradie: Kategória: Meno: Priezvisko: Rok: Klub / Tím: Krajina: Čas:
1. M: 1. Ludvig Herich 1997 BK Spartak Medzev   SVK 00:46:52
2. M: 2. Ákos Eördögh 1991   HUN 00:49:14
3. M: 3. Tomáš Škopek 1990 CNS Academy   SVK 00:49:28
4. M40: 1. Marek Kolarcik 1977 Bekel   SVK 00:51:24
5. M: 4. Lukáš Koncz 1986 ABC TEAM Hnúšťa   SVK 00:51:27
6. M: 5. Peter Gutt 1989 Bardejov   SVK 00:51:46
7. M: 6. Pavol Vychovalý 1983 ŠK KOMPAS   SVK 00:52:14
8. M: 7. Martin Kvačkaj 1992 Jasenie   SVK 00:52:33
9. M40: 2. Daniel Tabacko 1978 BEKELE   SVK 00:53:26
10. M: 8. Pavol Babej 1990 Bardejov   SVK 00:53:36
11. M40: 3. Marcel Uharček 1978 Extreme obstacle runners   SVK 00:54:26
12. M: 9. Roman Rus 1990 Svetielko Nádeje   SVK 00:54:48
13. M40: 4. Imre Farmosi 1969 Hegyalja 2050   HUN 00:55:24
14. M40: 5. Marek Koperdák 1977 Spišská Nová Ves   SVK 00:55:37
15. M: 10. Matej Pošefko 1999 Prešov   SVK 00:55:47
16. M: 11. Štefan Šajgal 1990 Hk Ďumbier   SVK 00:56:18
17. M: 12. Martin Kozak 1988 ESET   SVK 00:57:29
18. M40: 6. Vlado Gajdos 1968 Presov   SVK 00:58:35
19. W: 1. Denisa Martonova 1991 SRTG Krompachy   SVK 00:59:15
20. M40: 7. Róbert Nemčík 1967 Košice   SVK 00:59:35
21. M: 13. Gyula Horváth 1985 MPK Runstream   HUN 00:59:36
22. M40: 8. Marián Polaček 1973 SRTG Krompachy   SVK 00:59:40
23. M: 14. Viktor Zelinsky 1983 Moldava   SVK 01:00:24
24. M: 15. Michal Koncoš 1980 Čierny Balog   SVK 01:00:38
25. M40: 9. Marián Bigoš 1972 Spišská Nová Ves   SVK 01:00:43
26. M40: 10. Ondrej Želasko 1966 TDM klub Krompachy   SVK 01:01:09
27. M: 16. Jozef Margetin 1979 SPLO Prešov   SVK 01:01:47
28. M40: 11. Roman Zaboj 1967 Active life   SVK 01:02:14
29. M: 17. Robert Krehlik 1989 Juverz   SVK 01:02:27
30. M: 18. Daniel Pástor 1999 Elite Sport Centre   SVK 01:02:28
31. W: 2. Luca Németh 2002 Nomád Terepfutó Suli   HUN 01:02:30
32. M40: 12. Norbert Bukovič 1970 NIKA WRC Rožňava   SVK 01:02:32
33. W: 3. Katarína Majovská 1988 Smolnícka Huta   SVK 01:03:01
34. M: 19. Denis Gajdoš 1997 Predajná   SVK 01:03:06
35. W: 4. Ivana Šucová 1985   SVK 01:03:09
36. W: 5. Dominika Černeková 1992   SVK 01:03:19
37. M40: 13. Marian Rybar 1971 BK Steel kosice   SVK 01:03:20
38. M: 20. Ľuboš Jaško 1991 Buchtickari   SVK 01:03:43
39. M: 21. Vladimir Imrich 1990 FK OL Baník Smolník   SVK 01:04:13
40. M40: 14. Dávid Gore 1974 Bujarí Bujaci   SVK 01:04:20
41. M: 22. Branislav Kromka 1990 MŠK Kežmarok   SVK 01:04:27
42. W40: 1. Iveta Širgelyová 1977 Gemerunners   SVK 01:04:35
43. M40: 15. Ivan Liptay 1972 SRTG Nitra   SVK 01:04:54
44. M40: 16. Igor Šimo 1970 SNV   SVK 01:04:59
45. M: 23. Bohuš Antoška 1996 SomDobrodruh   SVK 01:05:02
46. M: 24. Radko Sabol 1989 Košice   SVK 01:05:11
47. M40: 17. Ivan Pompura 1964 Revúca   SVK 01:05:36
48. W: 6. Dasa Frivalská 1979 Geodeticca runing team   SVK 01:05:49
49. M40: 18. Jaroslav Švejkovský 1961 Revúca   SVK 01:05:59
50. M: 25. Pavol Palaščák 1995 Mníšek nad Hnilcom   SVK 01:06:32
51. M: 26. Peter Palaščák 1993 Mníšek nad Hnilcom   SVK 01:06:33
52. M: 27. Patrik Jaroš 1981 Stožok   SVK 01:07:02
53. W40: 2. Slavomíra Prokšejová 1978 SRTG Rožňava   SVK 01:07:04
54. W40: 3. Lenka Baronová 1978 Spišská Nová Ves   SVK 01:07:42
55. M: 28. Pavol Lucky 1984 Poprad   SVK 01:07:54
56. M: 29. Daniel Dzurňák 2001 SP. Hrhov   SVK 01:08:10
57. M40: 19. Oto Kaleja 1976 Ekosoft   SVK 01:08:28
58. M: 30. Maroš Demko 1985 Šk Bodva   SVK 01:09:00
59. M: 31. Michal Dečo 1986 innogy   SVK 01:09:23
60. M40: 20. Jozef Sojka 1972 Špačince   SVK 01:09:58
61. M40: 21. Róbert Stramba 1973 Ekosoft   SVK 01:10:02
62. W: 7. Jana Frivalska 1980 Košice   SVK 01:10:03
63. M40: 22. Miroslav Budinský 1972   SVK 01:10:10
64. M: 32. Szabolcs Csákó 2001 Rožňava   SVK 01:10:15
65. W: 8. Zuzana Papalova 1993 Z+M   SVK 01:10:24
66. W40: 4. Zuzana Zábojová 1970 Active life Košice   SVK 01:10:59
67. M: 33. Ján Imrich 1993 FK OL Baník Smolník   SVK 01:11:01
68. M: 34. Daniel Tokarčík 2003 MŠK Kežmarok   SVK 01:11:08
69. W: 9. Lenka Bóryová 1987 Reds Crew Trainings   SVK 01:11:13
70. M: 35. Juraj Talán 1986 Sam sebe sam   SVK 01:11:14
71. M: 36. Daniel Hudran 2001   SVK 01:11:17
72. M40: 23. Ján Imling 1954 BK Spartak Medzev   SVK 01:11:21
73. W: 10. Katarína Sládečková 1981 Nitra   SVK 01:11:24
74. M: 37. Rastislav Sliva 1984 XT team   SVK 01:11:25
75. W: 11. Emília Sovičová 1982 Bardejov   SVK 01:11:46
76. M: 38. Ľubomír Kočik 1991 Speed4dogs   SVK 01:11:53
77. W40: 5. Tereza Vargová 1974 Nature decor Košice   SVK 01:11:59
78. M: 39. Ivan Demjanovič 1986 Klan Demi   SVK 01:12:14
79. M: 40. Pavol Ďorď 1985 Gelnica   SVK 01:12:15
80. M40: 24. Jozef Veselský 1976 Intransla   SVK 01:12:41
81. M: 41. Marian Michalina 1988   SVK 01:12:42
82. M40: 25. Ľubomír Krajňák 1963 Odorín   SVK 01:12:47
83. M40: 26. Jozef Ambroz 1976 Rožňava   SVK 01:12:52
84. W: 12. Jana Plešová 1982 PlešaSport   SVK 01:12:59
85. M: 42. Ivan Porada 1979 Krompachy   SVK 01:13:01
86. M: 43. Gabriel Dorák 1995 Kamaráti a Šimon   SVK 01:13:19
87. M40: 27. Ladislav Bába 1976 Jasov   SVK 01:13:23
88. M: 44. Tomáš Hajduch 1980 ATU Košice   SVK 01:13:26
89. M: 45. Stanislav Krajňák 1987 Odorín   SVK 01:13:28
90. W40: 6. Michaela Berníková 1978 ŠK Ferčekovce, SNV   SVK 01:13:30
91. W: 13. Martina Višňovská 1993 ČERGOV RUN   SVK 01:13:35
92. M40: 28. Michal Stano 1968 SGS   SVK 01:13:44
93. M40: 29. Ivan Kuzevič 1978 KOB ATU Košice   SVK 01:13:50
94. W40: 7. Ildiko Varga 1960 FORRÓ FANCSAL   HUN 01:13:55
95. M: 46. Martin Tomčík 1983   SVK 01:14:03
96. M40: 30. Štefan Benedik 1960 Medzev   SVK 01:14:16
97. W: 14. Martina Bányaiová 1981 innogy   SVK 01:14:34
98. M: 47. Vladimír Hriczo 1986 Bujari Bujaci   SVK 01:14:40
99. W: 15. Mária Hladova 1992 Z+M   SVK 01:14:48
100. M: 48. Marián Novák 1982 ESET   SVK 01:14:48
101. W: 16. Zuzana Tereščáková 1989 Buchtičkári   SVK 01:15:03
102. W40: 8. Miroslava Malachovská 1978 Košice   SVK 01:15:11
103. W: 17. Petronela Školníková 1979 WFM Košice   SVK 01:15:19
104. M: 49. Ľubomír Školník 1980 Košice   SVK 01:15:19
105. M40: 31. František Halečka 1965 Hypsteria   SVK 01:15:34
106. M40: 32. Peter Gontkovič st. 1964 Svit   SVK 01:15:49
107. M: 50. Radoslav Majerník 1983 Bujarí Bujaci   SVK 01:15:54
108. W40: 9. Jana Benediková 1968 RRTC Košice   SVK 01:16:05
109. M40: 33. Miroslav Benedik 1964 RRTC Košice   SVK 01:16:25
110. M: 51. Jan Vojtek 1985 Berryve.sk   SVK 01:16:54
111. M40: 34. Michal Želizňák 1969 Bujari Bujaci   SVK 01:17:24
112. W40: 10. Vierka Kederova 1973 Spartan Training Group ROŽŇAVA   SVK 01:17:31
113. M: 52. Dominik Kriss 1990 Gaboltov   SVK 01:17:34
114. M40: 35. Jozsef Losonczki 1964 Iron Losi   HUN 01:17:40
115. W: 18. Michaela Vinc 1989 Prešov   SVK 01:17:55
116. W: 19. Katka Banyaiova 1982 WFM   SVK 01:18:06
117. M40: 36. Ján Mesároš 1974 Active life   SVK 01:19:08
118. W40: 11. Zuzana Šmelková 1967 Jasov   SVK 01:19:18
119. M: 53. Ľuboš Lacko 1982 Active life   SVK 01:19:25
120. W: 20. Petronela Kyzeková 1989 Egilette team   SVK 01:19:25
121. M: 54. Filip Mužak 1988 FM   SVK 01:19:30
122. M: 55. Jozef Forgáč 1984 innogy   SVK 01:19:49
123. M: 56. Marek Sulik 1983 ESET   SVK 01:20:04
124. M40: 37. Igor Kriak 1973 Gemerunners   SVK 01:20:40
125. W: 21. Lenka Ploščicová 2000 Žiadny   SVK 01:20:52
126. M40: 38. Sandor Harnocz 1959 Miskolci Futoklub   HUN 01:20:55
127. W40: 12. Adela Liptakova 1978 Active life Kosice   SVK 01:21:10
128. M40: 39. Vojtech Turoczy 1978 active life Kosice   SVK 01:21:11
129. W: 22. Veronika Špirengová 1981 SC Road Runners   SVK 01:21:13
130. W: 23. Jana Lackova 1987 DaK   SVK 01:21:53
131. M: 57. Martin Pramuk 1980 Bujari Bujaci   SVK 01:21:54
132. W: 24. Paulina Rusnakova 1990 ziadny   SVK 01:22:07
133. M40: 40. Tomas Hockicko 1978 Kosice   SVK 01:22:23
134. M: 58. Pavol Kiss 1985 Klub orientačného behu ATU Košice   SVK 01:22:31
135. W40: 13. Gabika Hockickova 1977 Kosice   SVK 01:22:35
136. M: 59. Michal Popik 1984 SRTG KOŠICE   SVK 01:22:40
137. M: 60. Vladimír Lenz 1985 Prešov   SVK 01:22:56
138. W: 25. Réka Kecskés 1993 Vaccsuszirunáj   HUN 01:23:05
139. M: 61. Peter Baluch 1990 SRTG Krompachy   SVK 01:23:18
140. W: 26. Eva Kianičková 1989 M.R.C.I.N.A.   SVK 01:23:45
141. M40: 41. Peter Ligus 1962 Cemjata   SVK 01:23:46
142. W40: 14. Eva Švajdlerová 1978 Cemjata   SVK 01:24:05
143. M40: 42. Štefan Dečo 1954 Sura TEAM   SVK 01:24:08
144. W: 27. Silvia EMODIOVÁ 1994 Spartan Training Group Rožňava   SVK 01:24:51
145. W: 28. Ivana Frická 1988 KE   SVK 01:25:07
146. W: 29. Anna Stehlíková 1991 Košice   SVK 01:25:16
147. W: 30. Annamária Sallai 1993   HUN 01:25:19
148. W40: 15. Michaela Kováčová 1977   SVK 01:26:05
149. W: 31. Lubomira Korl 1982 D&K Team   SVK 01:26:21
150. M: 62. Ing. Stanislav Jančík 1989 CESTY KOSICE   SVK 01:26:23
151. W40: 16. Daniela Hricová 1972 Made in Kosice   SVK 01:26:29
152. M40: 43. Ľubomír Čorovčák 1962 Cemjata   SVK 01:27:23
153. W: 32. Miroslava Ďurišová 1985 Active life   SVK 01:27:33
154. W40: 17. Maria Rusnakova 1964 ziadny   SVK 01:28:14
155. M40: 44. Pavol Uličný 1976 MARAS team   SVK 01:28:22
156. W: 33. Veronika Hnatova 1990 Active life Kosice   SVK 01:28:24
157. W40: 18. Marianna Džuberová 1974 Šemša v pohybe   SVK 01:28:32
158. W40: 19. Hilda Dioszegiová 1963 Šemša v pohybe   SVK 01:29:39
159. M40: 45. Miroslav Baláž 1971 Zemianske Kostolany   SVK 01:31:31
160. W40: 20. Lucia Lukáčiková Gálová 1976 Nitra   SVK 01:31:33
161. W: 34. Lucia Makovníková Lukáčová 1982 HK Metropol Košice   SVK 01:32:23
162. M40: 46. Branko Pogány 1978 Active Life   SVK 01:33:34
163. W: 35. Janka Kurucová 1980 Active life Košice   SVK 01:33:55
164. W40: 21. Beáta Hromnakova 1974 Košice   SVK 01:34:18
165. W: 36. Martina Molnárová 1990 Active life   SVK 01:34:35
166. W40: 22. Monika Erdelyi Kolarska 1970 Maratonsky   SVK 01:34:42
167. M: 63. Michal Závojna 1984 Jasov   SVK 01:38:10
168. W40: 23. Jana Závojnová 1959 Jasov   SVK 01:38:10
169. W: 37. Barbara Čolláková 1997 Kamaráti a Šimon   SVK 01:45:12
170. M: 64. Jan Krupas 1986 Kosice   SVK 01:50:35
171. W40: 24. Jana Oľhová 1975 SRTG PREŠOV   SVK DNF