9. júla 2015

Prihlásení účastníci 2022

Beh hrebeňom Volovských vrchov
Dĺžka trate: 33 km, Kumulované prevýšenie: +1400 m

Meno: Priezvisko: Ročník: Krajina: Klub / Tím: Bydlisko: Platba:
1. Milan Frank 1975   SVK Rudník Rudník -
2. Daniel Schmidt 1976   SVK Noční bežci Košice -
3. Zdenko Falat 1998   SVK ŽSR Košice - Dargovských hrdinov -
4. Martina Egryová 1981   SVK Košice Košice -
5. Henrieta Pulenová 1988   SVK Gemerunners Rožňava Áno
6. Marek Mezeš 1987   SVK Green Ralley Tatry Poprad Poprad -
7. Marek Koperdák 1977   SVK Driapači z Raja Spišská Nová Ves -
8. Pavol Makara 1991   SVK Active life Košice Áno
9. Roman Samko 1973   SVK KE - SamoVan Košice Áno
10. Veronika Hnatová 1990   SVK Active life team Košice Áno
11. Juraj Ivanov 983   SVK MARAS team Kokošovce Áno
12. Jozef Bolha 1984   SVK AVK Kosice Áno
13. Emil Henček 1992   SVK Active life team Košice -
14. Martin Kozak 1988   SVK pro-body sport team Kosice Áno
15. Ľuboš Jaško 1991   SVK Active Life Košice - Západ -
16. Barbora Němcová 1997   SVK Active Life Team Košice -
17. Martin Roško 1972   SVK ŠK Spiš SNV Spišská Nová Ves Áno
18. Lenka Sentkerestiova 1992   SVK Slovak Ultra Trail team Žilina -
19. Lenka Sentkerestiova 1992   SVK Slovak Ultra Trail team Žilina -
20. Monika Mašlejová 1983   SVK Ľubovnianski bežci Stará Ľubovňa Áno
21. Matúš Marcin 1986   SVK Behnaboso / M.R.C.I.N.A. Vyšný Klátov -
22. Ján Imling 1954   SVK BK Sspartak Medzev Medzev -
23. Stanislav Kulich 1987   SVK For Fun Cadca -
24. Martin Rychnavský 1990   SVK STG Krompachy Krompachy -
25. Ján Krištofory 1979   SVK Smolník Smolník -
26. Silvester Pastucha 1974   SVK VKM - Víkendový kilometrovník Vítkovce -
27. Vojtech Špišák 1980   SVK Cassovia Trail Runners Košice -
28. Andrea Gulová 1985   SVK VKM - Víkendový kilometrovník Košice -
29. Ján Virostko 1985   SVK VKM - Víkendový kilometrovník Košice -
30. Bohuš Antoška 1996   SVK LAJF / Dohory.sk Košice -
31. Marko Pavlik 1992   SVK VKM - Vikendovy kilometrovnik Kosice -
32. Veronika Špalekova 1990   SVK Sweetbeans coffee Bratislava-Dúbravka -
33. Stanislav Kosmač 1991   SVK Srtg Prešov Bardejov -
34. Kristína Hanečákova 1986   SVK Ľubovniansky bežci Podolínec -
35. Marcel Hanečák 1981   SVK BKSL Podolínec -
36. Milan Petro 1982   SVK ZSKE Košice -
37. Eva Čurlejová 1981   SVK O5 BK Furča Košice Košice -
38. Jozef Čurlej 1981   SVK O 5 BK Furča Košice Košice -
39. Marián Bialko 1980   SVK All Weather Runners Club Košice -


Po stopách smolníckych baníkov
Dĺžka trate: 11 km, Kumulované prevýšenie: +470 m

Meno: Priezvisko: Ročník: Krajina: Klub / Tím: Bydlisko: Platba:
2. Peter Butkay 1993   SVK BK SPARTAK MEDZEV Košice -
3. Tomáš Tatranský 1983   SVK BK Spartak Medzev Medzev -
4. Andrej Gedeon 1980   SVK BK Medzev Medzev -
5. Andrea Sobotova 1979   SVK Semsa v pohybe Kosice -
6. Marian Cernicky 1984   SVK Lieskovany Markušovce -
7. Nina Tršková 1985   SVK Bubo Kosice - Stare Mesto -