15. septembra 2015

Výsledky – Po stopách smolníckych baníkov 2015

Poradie: Kategória: Meno: Priezvisko: Rok: Klub / Tím: Bydlisko: Krajina: Čas:
1. M: 1. Erik Onofrej 1981 O5 Bežecký klub Furča Košice   SVK 1:02:44
2. M: 2. Igor Klema 1986 MK Kosice Košice   SVK 1:03:05
3. M: 3. Norbert Bukovič 1970 NIKA WRC Rožňava Rožňava   SVK 1:03:33
4. M: 4. Peter Palaščák 1993 TJ Baník Mníšek nad Hnilcom Mníšek nad Hnilcom   SVK 1:03:50
5. M: 5. Andrej Antal 1990 Trnava Košice   SVK 1:04:28
6. M: 6. Vladimír Alexandrov 1986 Bratislava Bratislava   SVK 1:07:37
7. M: 7. Vladimír Imrich 1990 RKC Smolnícka Huta Smolnícka Huta   SVK 1:07:53
8. M: 8. Tomáš Rosival 1987 Košice Košice   SVK 1:08:52
9. M: 9. Vladimír Gajdoš 1968 Prešov Prešov   SVK 1:08:57
10. M: 10. Slavomír Smorada 1976 spanoklieci.sk Spišská Nová Ves   SVK 1:09:07
11. M: 11. Marián Verbeník 1987 Košice Košice   SVK 1:09:19
12. M: 12. Jakub Mach 1990 SENCO, spol. s r.o. Smolník   SVK 1:09:43
13. W: 1. Zuzana Zeleňáková 1982 ART Optika Košice Košice   SVK 1:12:26
14. M: 13. Tomáš Demočko 1980 spanoklieci.sk Spišská Nová Ves   SVK 1:12:27
15. M: 14. Matúš Hájnik 1989 Kriwo team JANTEX Vranov nad Topľou   SVK 1:13:34
16. W: 2. Zuzana Hanusová 1982 Alica Košice   SVK 1:17:16
17. M: 15. Simon West 1985 United Kingdom United Kingdom   UK 1:17:46
18. M: 16. Róbert Krištóf 1986 ŠKP Rožňava Rožňava   SVK 1:17:57
19. M: 17. Ján Imrich 1993 RKC Smolnícka Huta Smolnícka Huta   SVK 1:18:01
20. W: 3. Dana Vojteková 1981 Košice Košice   SVK 1:18:39
21. W: 4. Ivana Szaboová 1987 Pure love Košice   SVK 1:19:07
22. W: 5. Veronika Schwarczova 1988 Košice Košice   SVK 1:19:08
23. M: 18. Peter Mišovič 1977 OZ Deťom pre život Košice   SVK 1:19:10
24. M: 19. Michal Lapšanský 1979 Košice Košice   SVK 1:19:53
25. M: 20. Karol Hudák 1981 Gelnica Gelnica   SVK 1:20:36
26. W: 6. Daniela Zgodavova 1977 Poprad Poprad   SVK 1:21:00
27.-28. M: 21.-22. Martin Zagiba 1997 Pača Pača   SVK 1:22:32
27.-28. M: 21.-22. Matej Zagiba 1988 Pača Pača   SVK 1:22:33
29. W: 7. Drahomíra Popracová 1958 Kežmarok Kežmarok   SVK 1:23:59
30. M: 23. Peter Ďurák 1977 Aj MY sme BEH 🙂   SVK 1:26:38
31.-32. W: 8. Jana Benediková 1968 RRTC Košice   SVK 1:28:43
31.-32. M: 24. Miroslav Benedik 1964 CSRC Košice Košice   SVK 1:28:43
33. W: 9. Lucia Hovančáková 1986 Prešov Prešov   SVK 1:29:14
34. M: 25. Ľubomír Farkašovský 1989 facebook.com/smolnik.sk Smolník   SVK 1:29:54
35. M: 26. Miloš Zagiba 1965 Pača Pača   SVK 1:30:00
36. M: 27. Norbert Cop 1968 Sokoľ Sokoľ   SVK 1:30:22
37. M: 28. Peter Remiáš 1977 Active Life Košice   SVK 1:30:55
38. W: 10. Alena Farkašová 1984 Michalovce Michalovce   SVK 1:32:03
39.-40. W: 11.-12. Monika Pástorová 1971 BK PESA Košice Košice   SVK 1:33:36
39.-40. W: 11.-12. Magda Koniarová 1968 BK PESA Košice Košice   SVK 1:33:36
41. M: 29. Branislav Grenzner 1985 Sibirsky Husky Team Haniska Smolník   SVK 1:34:13
42. M: 30. Pavol Görög 1980 ROBÍM TO PRE RADOSŤ Košice   SVK 1:35:43
43. M: 31. Radoslav Dlugoš 1976 Smolník Smolník   SVK 1:38:45
44. W: 13. Ewa Jablonska 1986 Krynica-Zdroj Krynica-Zdroj   POL 1:39:36
45. M: 32. Ján Semaník 1942 BK spartak Medzev Medzev   SVK 1:39:49
46. M: 33. Martin Štecák 1978 Valbek SK Košice   SVK 1:44:30
47. W: 14. Veronika Možiová 1985 Bratislava Bratislava   SVK 1:48:00
48. W: 15. Jana Kluknavská 1993 SSŠZL Smolník   SVK 1:48:06
49. W: 16. Jana Kolesárová 1988 Active life Košice   SVK 1:48:18
50. W: 17. Marianna Farkašová 1988 Valbek SK Michalovce   SVK 1:48:25
51. W: 18. Monika Gálová 1989 Trnavské KLI   SVK 1:49:25
52.-53. W: 19. Alena Vasková 1992 Záhradné Záhradné   SVK 1:51:06
52.-53. M: 34. Rasťo Trnka 1984 Košice Košice   SVK 1:51:06
54. W: 20. Hana Krčová 1989 Méďo Vrbovce   SVK 1:53:16