10. novembra 2019

Výsledky – Po stopách smolníckych baníkov 2019

Poradie: Kategória: Meno: Priezvisko: Klub / Tím: Krajina: Čas:
1. A: 1. Michal Lami All4Run Košice   SVK 00:46:31
2. A: 2. Marián Zimmermann Pro-body sport team   SVK 00:47:05
3. A: 3. Dušan Sláma Klub orientačného behu Košice   SVK 00:50:11
4. A: 4. Lukáš Koncz ABC Team Hnúšťa   SVK 00:51:10
5. A: 5. Štefan Nitkulinec Active life   SVK 00:52:12
6. A: 6. Jozef Košík VTJ vk Prešov   SVK 00:53:24
7. A: 7. Damián Mock ŠAKAL   SVK 00:53:29
8. A: 8. Juraj Figula Pro-body sport team Košice   SVK 00:53:38
9. A: 9. David Hritz Extrembus   SVK 00:53:46
10. B: 1. Rastislav Sivák Slavošovce   SVK 00:54:33
11. C: 1. Peter Andraščik OBS Prešov WAJASY   SVK 00:56:54
12. A: 10. Viktor Hritz Extrembus   SVK 00:57:20
13. B: 2. Jozef Margetin vk prešov   SVK 00:58:10
14. B: 3. Norbert Bukovič NIKA WRC - Gemerunners   SVK 00:58:21
15. F: 1. Luca Németh DVTK   HUN 00:59:00
16. A: 11. Matej Višnai Pro-body sport team Košice   SVK 00:59:17
17. B: 4. Marián Bigoš Spišská Nová Ves   SVK 00:59:27
18. A: 12. Viktor Šimco Košická Polianka   SVK 00:59:42
19. B: 5. Vlado Gajdos Presov   SVK 00:59:48
20. A: 13. Martin Kozak ESET   SVK 00:59:59
21. A: 14. Viktor Želinský Moldava   SVK 01:00:37
22. F: 2. Katarína Lamiová All4Run Košice   SVK 01:01:08
23. B: 6. Marcel Jaroš BK SPARTAK MEDZEV   SVK 01:02:08
24. A: 15. Daniel Slaminka U-Shin Slovakia running team   SVK 01:02:19
25. A: 16. Maroš Demko Šk Bodva   SVK 01:03:15
26. C: 2. Jan Mislej T-SYSTEMS SLOVAKIA   SVK 01:03:23
27. F: 3. Ivana Šucová Košice   SVK 01:03:24
28. A: 17. Marek Benedikty SRTG Rožňava   SVK 01:03:53
29. F: 4. Jana Lacková   SVK 01:03:57
30. A: 18. Vladimir Imrich tu behaj   SVK 01:04:07
31. F: 5. Marína Šlárková i raw you/ greta&mantinels   SVK 01:04:13
32. A: 19. Peter Gontkovic ml. Svit   SVK 01:04:16
33. A: 20. Robert Krehlík Košice   SVK 01:04:25
34. F: 6. Zuzana Hanusova Alica   SVK 01:04:40
35. A: 21. Daniel Hudran -   SVK 01:04:52
36. G: 1. Iveta Širgelyová Ujháziová SRTG RV   SVK 01:04:54
37. A: 22. Patrik Lux Košice   SVK 01:05:05
38. A: 23. Jozef Tušan Lazy Dog   SVK 01:05:44
39. B: 7. Igor Šimo SNV   SVK 01:05:45
40. G: 2. Slavomíra Prokšejová STG Rožňava   SVK 01:05:55
41. A: 24. Miloš Mražik   SVK 01:06:21
42. B: 8. Rudo Boczek Geodeticca running team   SVK 01:06:56
43. A: 25. Peter Lumnitzer Seriozny beh   SVK 01:06:58
44. G: 3. Jana Slámová KOB ATU Košice   SVK 01:07:33
45. A: 26. Ľubomír Kender SK Budimír   SVK 01:07:49
46. A: 27. Lukáš Kohl   SVK 01:08:00
47. A: 28. Michal Némethy TBH Technik   SVK 01:08:23
48. A: 29. Rastislav Sliva Kysak   SVK 01:08:28
49. C: 3. Gabriel Sabo VVS Michalovce   SVK 01:08:28
50. A: 30. Matúš Vaško Bez klubovej prislusnosti   SVK 01:08:30
51. F: 7. Jana Frivalska Kosice   SVK 01:08:49
52. B: 9. Jozef Sojka Špačince   SVK 01:09:05
53. A: 31. Pavol Ďorď Extrembus   SVK 01:09:13
54. C: 4. Štefan Benedik BK Medzev   SVK 01:09:15
55. A: 32. Peter Čabák pro-body   SVK 01:09:20
56. F: 8. Veronika Hnatová Active life   SVK 01:09:29
57. A: 33. Miki Hybala BehomLesom   SVK 01:09:30
58. A: 34. Roman Škerlík Spišská Nová Ves   SVK 01:09:45
59. B: 10. Kamil Hlavna SK Vysny Klatov   SVK 01:09:45
60. G: 4. Lenka Baronová Spišská Nová Ves   SVK 01:10:29
61. F: 9. Michaela Orolinová Cestazadomovom.sk   SVK 01:10:29
62. G: 5. Tereza Vargová naturedecor.sk   SVK 01:10:55
63. A: 35. Martin Čepko Active life   SVK 01:11:44
64. A: 36. Pavol Frič   SVK 01:12:01
65. A: 37. Marek Hriva KaravanyDOVOZ.sk   SVK 01:12:17
66. A: 38. Ján Imrich ManChestHair   SVK 01:12:42
67. A: 39. Marián Novák   SVK 01:12:53
68. F: 10. Lucia Hudáková pro-body Košice   SVK 01:13:17
69. A: 40. Peter Dzurňák Gelnica   SVK 01:13:31
70. B: 11. Tomas Szilagyi Goliath National Bank   SVK 01:13:35
71. F: 11. Michaela Eštok Dutková Košice   SVK 01:13:56
72. A: 41. Ondrej Štefanko Ľadoborci Slovesko   SVK 01:13:58
73. G: 6. Zuzana Šmelková ProRun Moldava   SVK 01:13:58
74. C: 5. Jaroslav Tekely MK SNV   SVK 01:14:03
75. F: 12. Katarína Kubáková žiadny   SVK 01:14:07
76. B: 12. Slavomír Demčák Parchovany   SVK 01:14:25
77. B: 13. Martin Rešovský   SVK 01:14:34
78. C: 6. Miroslav Stankovič   SVK 01:15:01
79. G: 7. Jana Petrova Autoservis ERIKA   SVK 01:15:25
80. C: 7. Jan Imling BK Spartak Medzev   SVK 01:15:35
81. A: 42. Robert Hritz Extrembus   SVK 01:15:37
82. B: 14. Matus Macejko Kosice   SVK 01:15:48
83. G: 8. Michaela Berníková ŠK Ferčekovce   SVK 01:15:51
84. B: 15. Stanislav Prokšej STG Rožňava   SVK 01:16:09
85. A: 43. Martin Pramuk Bujari bujaci   SVK 01:16:26
86. A: 44. Vladimír Hriczo Bujari bujaci   SVK 01:16:27
87. B: 16. Ján Mesároš Active life   SVK 01:16:40
88. A: 45. Stanislav Markulík PANIKA   SVK 01:16:44
89. F: 13. Dana Vojteková Košice   SVK 01:16:48
90. B: 17. Rastislav Tajblik TJB   SVK 01:16:51
91. F: 14. Martina Egryová 0   SVK 01:16:52
92. G: 9. Monika Pavelková AK Bojničky   SVK 01:17:13
93. A: 46. Dávid Holub Kst Brzda Vinné   SVK 01:17:25
94. A: 47. Ján Vojtek v3v.sk   SVK 01:17:37
95. F: 15. Nina Trškova Bubo   SVK 01:18:00
96. B: 18. Radovan Lukáč pro - body sport team   SVK 01:18:02
97. A: 48. Stanislav Kundrát Iron gym prešov   SVK 01:18:07
98. A: 49. Stanislav Jančík CESTY KOŠICE   SVK 01:18:27
99. G: 10. Martina Štrompfová Gelnica   SVK 01:18:28
100. C: 8. Norbert Cop -   SVK 01:18:39
101. G: 11. Miroslava Malachovská Košice   SVK 01:18:54
102. A: 50. Marián Hurajt AMKE   SVK 01:19:17
103. A: 51. Radoslav Majerník Bujarí Bujaci   SVK 01:19:25
104. F: 16. Soňa Karabašová Košice   SVK 01:19:30
105. B: 19. Michal Jankopál Trebišov   SVK 01:19:56
106. G: 12. Edita Vrbiaková HONEY FOREVER   SVK 01:19:57
107. G: 13. Jana Juhásová Enduro Klub Tepličany   SVK 01:20:21
108. F: 17. Anna Súkeníková Košice   SVK 01:20:38
109. B: 20. Viktor Menyhért Active life   SVK 01:21:27
110. B: 21. Viktor Sedlák Košice   SVK 01:21:41
111. G: 14. Jana Benediková RRTC Košice   SVK 01:21:53
112. A: 52. Ľuboš Lacko EGILETTE TEAM   SVK 01:21:56
113. F: 18. Martina Patáková Košice   SVK 01:22:19
114. A: 53. Jozef Forgáč Košice - VSD, a.s.   SVK 01:22:27
115. A: 54. Michal Popik crossfit košice   SVK 01:22:30
116. G: 16. Tatiana Velesová Jaklovce   SVK 01:22:37
117. B: 22. Stanislav Kubik Active Life Košice   SVK 01:23:57
118. A: 55. Rastislav Doršák Selo   SVK 01:24:30
119. F: 19. Tatiana Fridmanská ALSBEH.sk / Vysoké Tatry   SVK 01:24:43
120. B: 23. Vojtech Turoczy Active life Košice   SVK 01:25:18
121. G: 17. Adela Liptáková Active life Košice   SVK 01:25:19
122. B: 24. Jan Novak Srtg Prešov   SVK 01:26:07
123. C: 9. Peter Gontkovič st. Svit   SVK 01:26:07
124. G: 18. Mária Renčková SRTG-PREŠOV   SVK 01:26:08
125. G: 19. Beáta Mihelyová WFM   SVK 01:26:21
126. B: 25. Martin Nakata SWEP Repre   SVK 01:26:27
127. B: 26. Milan Balážik BB team   SVK 01:26:35
128. G: 20. Eva Balážiková BB team   SVK 01:26:35
129. F: 20. Eva Kianičková M.R.C.I.N.A.   SVK 01:26:42
130. F: 21. Erika Dzurňáková Gelnica   SVK 01:27:36
131. F: 22. Alexandra Kisucká Košice   SVK 01:27:43
132. F: 23. Réka Kecskés Vaccsuszirunáj   HUN 01:27:49
133. B: 27. Ján Halás Gemerunners   SVK 01:28:18
134. G: 21. Henrieta Kosárová WFM   SVK 01:28:20
135. C: 10. Štefan Dečo Sura Team   SVK 01:28:27
136. F: 24. Ema Böhmová Ty behaj   SVK 01:29:35
137. A: 56. Marián Šandl CESTY KOSICE s.r.o   SVK 01:31:54
138. F: 25. Katarina Szaboova Kosice   SVK 01:32:01
139. G: 22. Lucia Lukáčiková Gálová Nitra   SVK 01:32:04
140. G: 15. Andrea Švecová Active Life Košice   SVK 01:32:25
141. B: 28. Miroslav Ilčín Košice   SVK 01:33:30
142. G: 23. Anetta Ilčínová Košice   SVK 01:33:31
143. G: 24. Beáta Hromnakova 0   SVK 01:33:50
144. G: 25. Hilda Dioszegiová Šemša v pohybe   SVK 01:33:52
145. G: 26. Marianna Džuberová Šemša v pohybe   SVK 01:33:52
146. G: 27. Monika Erdelyi Kolarska CESTY KOSICE s.r.o   SVK 01:35:45
147. F: 26. Pavlina Halásová Košice   SVK 01:36:22
148. F: 27. Štefania Cingeľová   SVK 01:39:32
149. F: 28. Petra Mihalovičová CESTY KOŠICE   SVK 01:39:48
150. G: 28. Alena Sivčová SRTG Prešov   SVK 01:39:51
151. B: 29. Miroslav Kačmár STG Prešov   SVK 01:39:53
152. F: 29. Michaela Vartovníková MN Forte s.r.o.   SVK 01:41:04
153. G: 29. Mária Vartovníková MN Forte s.r.o.   SVK 01:41:07
154. G: 30. Monika Ihnatová MARAS team   SVK 01:51:08
155. A: 57. Michal Novak Košické vĺčatá a čučoriedky   SVK 01:55:37